ulus klima servis

ulus klima servis

Ulus Klima Servisi

0506 325 94 95     0216 311 70 69

Ulus Teknikeller klima servisi olarak,konusunda uzman, deneyimli,kadromuzla 12 yıldır sizlere hizmet vermekteyiz. Başta airfel, arçelik, beko, lg, baymak, Alarko, carrier, daıkın, fujitsu, vestel, midea gibi cihazlar başta olmak üzere sizlere müşteri hizmeti  kalite standartları politikamız ve güler yüzle hizmet vermekteyiz. Ayrıntılı bilgi ve randevu için bizlere ulaşınız. 0506 325 94 95

Klima bakımlarının periyodik olarak düzenli yapılması çok önemlidir. Günümüzde Lejyoner hastalığı ( Legionella pneumophila ) olarak bilinen akciğer enfeksiyonu ölümcül bir hastalık olarak karşımıza çıkmaktadır ve bakımsız klimalardan yayılmaktadır.
Klima Kullanırken öncelikle klimanın kullanım kılavuzunu muhakkak okumanız ve montaj yapan personelin kullanım önerilerini dikkate almalısınız. İç ve dış ortam sıcaklık farkının 10 ºc ile 15 ºc arasında olmasına ve klima rüzgarının direk olarak üzerinize vurmasına engel olmalısınız, eğer klimanızın çalıştığı ortam direk olarak açık havaya açılıyor ve giriş çıkış çok yoğun ise hava perdesi kullanmak faydalı sonuçlar vermektedir.

Ulus Teknikeller Klima Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için ön sırada gelmektedir cihazlarınızın periyodik olarak en az yılda 1 defa bakım yapılması gerekmektedir bakım yapılmaması dâhinde cihazınız sıkça sorunlar açacak performanstan düşecek ve rahatsız edici kokular ve bakteri yaymaya başlayıp sağlığınıza neden olabilir bakım yapılması dahilinde ise cihazınız ilk günkü gibi olacaktır ve performansı yükselecek tasarruf sağlayacak ve sıkça oluşabilecek arızaların önüne geçilecektir Ulus Teknikeller Klima  Servisine ulaşmak için 0506 325 94 95 numaralı çağrı merkezimizi arayıp arıza veya bakım kaydı bırakmanız yeterli olacaktır daha sonrasında ise tecrübeli ve uzman teknik ekibimiz sorununuzu en kısa sürede onaracaktır

  Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden önemlidir artık hiç bir sorunu dert etmeyeceksiniz. Eğitimli ve uzman teknik ekibimiz sorununuzu halletmek için en kısa sürede yanınızda olacaktır.

 

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir