ulus kombi servis

ulus kombi servis

Ulus Kombi Servisi

0506 325 94 95   0216 311 70 69

Avrupa Yakasının genç ilçelerinden bir tanesi olan ve gelecekte İstanbul’un parlayan yıldızı olmaya aday  Ulus Teknikeller Kombi Servisi hizmetlerimiz olmak üzere; Ulus Teknikeller Kombi Servis, Montaj, Bakım Ve Onarım işlerini ilçenin dinamizm ve heyecanına yakışır bir ustalıkla gerçekleştiriyoruz. Bunun yanı sıra Ulus Doğalgaz Tesisat Yıkama ve Tesisatı Onarım işlerine de bakan firmamız, her marka ve model kombinin yedek parça stokuna da sahiptir. Günlük hayatımızın ısınma, sıcak su temini, yemek pişirmek için gaz gibi stratejik noktalarında olan ve arızası durumunda günümüzü felç eden bu cihazların her türlü bakım ve onarımını doğru yapmak ve sonrasında teknik destek sağlamak için yedi yirmi dört görev başındayız. İşi için gerekli eğitimleri almış ve yeterli deneyime sahip olan teknik kadrosu ve modern araçları ile markası ve modeli ne olursa olsun her türlü işlem için gönül rahatlığı ile çağıracağınız Yıldız Kombi Servisi, müşteri odaklı kişiye özel çözümler üretmektedir. Tüm markalar için rahatlıkla bizi arayabilirsiniz. 0506 325 94 95 Müşteri memnuniyeti hedefli misyonumuz ile ekonomik, güvenilir ve sorunsuz kombi servisine bu sayede ulaşmış olacaksınız.

Teknolojinin ısıtma sistemlerine kazandırdığı son trendlerden biri olan kombiler, hem evlerimizin ısınma ihtiyacını, hem de sıcak su gereksinimlerini tek bir düzenekte karşılayarak, ekstradan fazla, ebatlı ve kalabalık cihazların yerini almakta ve hayatımıza konfor ile kolaylıklar kazandırmaktadır. Bu küçük ama marifetli mekanizmaların uzun yıllar sağlam ve verimli kalabilmeleri için yıllık olarak bakım ve temizliklerinin yapılması,bir uzman Kombi Servis Firmaları tarafından gözetim altında olmaları gerekmektedir. Ulus Teknikelelr kombi Servis firması olarak vermiş olduğumuz, bakım ve garanti sonrası onarım hizmetleri ile müşterilerinin sorun ve taleplerini karşılayan firmamız, bünyesinde arındırmış olduğu teknik eleman desteği ve donanımlı servis yapısı ile alanının en hızlı ve sorunsuz çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Servis hizmetlerinde önemli olan personel eğitim seviyesi ve deneyiminin yanı sıra, sorunun teşhisi ve doğru tamiratının da önemli olduğu bilinci ile hareket eden Ulus Teknikeller Kombi Servisi, kadrosuna kazandırdığı uzman ve tüm yeniliklere açık, ekipmanlarıyla disiplinli ve titiz çalışmalara imza atmakta ve hizmetlerini de garanti kapsamına almaktadır. Ulus Kombi Servis Fiyatları ile de her zaman müşterilerine kolaylıklar sağlayan ve en uygun çözümler sunan firmamız, ekonomik olduğu kadar da kaliteli de olan hizmetlerinin ispatını da kullanmış olduğu orijinal yedek parçalar ile tescillemektedir. Ulus Teknikeller Kombi Servis Telefonları ile 7gün 24saat hizmet vermeye devam eden kuruluşumuz, ilke edindiği müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile daima kazanmış ve alanının liderleri arasında yer almaya başlamıştır.

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirIcon Icon Icon Icon