ümraniye klima tamir servis

ümraniye klima tamir servis

Ümraniye Klima Tamir Servisi

0506 325 94 95     0216 311 70 69 

Bir klima sahibi iseniz ve Ümraniyede  ikamet ediyorsanız klima servis hizmetlerimiz ile tanışarak aldığınız teknik servis hizmet kalitesini en üst düzey bir hale getirebilirsiniz. Ümraniye Teknikeller klima Servisi güvencesinde olan hizmet kalitemiz pek çok müşterimizi memnun bırakacak boyutta hizmet kalitesin sahiptir. Bu anlamda uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermenin kazandırdığı öz güven ile müşterilerimiz için ideal kalitede klima servis hizmeti sunmaktayız. Genç ve dinamik olan personel kadromuz her biri alanında uzman olmak üzere işinde başarılı bir ekibi arkamıza alarak hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bu nedenle ikamet ettiğiniz bölgede klimanız için kaliteli ve güvenilir bir servis hizmeti bulamıyorsanız Ümraniye Teknikeller  Klima Servisi ile tanışmamışınız demektir.

Hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmak en önemli amaçlarımız arasında yer almaktadır. Klima bakım, onarım ve montaj gibi uzmanlık gerektiren işler için özenle hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda klima bakımını düzenli olarak aksatmayan müşterilerimize maksimum fayda sağlayacakları düzeyde bir hizmet vermekteyiz. Profesyonel kalitede olan bir işçilik hizmeti ile ortaya çıkan arıza durumlarında telefonumuzu arayarak hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Sürekli gelişen ve yenilenen hizmetlerimizle değerli müşterilerimiz için kalitenin adresi niteliği taşımak bizler için oldukça önemlidir. Bu nedenle hizmetlerimizde amaçlarımıza ulaşmak ve memnuniyetinizi kazanmak için elimizden geleni yapmaktayız.

Oldukça uygun olan fiyatlarımız ile pahalı ve fayda sağlamayan servis hizmetleri yerine ekonomik ve son derece kaliteli hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Uzun süre kullanım ya da hatalı kullanımdan dolayı arızalanan klimalarınız güvendiğiniz güvencesinde sizlere sunulmaktadır. Sektör için oldukça önemli olan hizmet kalitemiz personel ekibimizin kaliteden ve güler yüzden ödün vermeden gerçekleştirdiği hizmetleri ile kaçınılmaz memnuniyeti beraberinde getirmektedir.

Sizlerde Ümraniye Teknikeller  Klima Servisleri ile tanışarak bu güne kadar aldığınız sorunlu ve verim sağlamayan servis hizmetlerinin üzerini örtebilirsiniz. Oldukça kaliteli ve güvenilir bir düzeyde olan Teknikeller servis hizmetleri, klima bakım ve onarım alanında üst düzey verim elde etmenize olanak tanımaktadır. Bu alanda her mevsim vazgeçilmez olan klimaları sağlıklı bir şekilde kullanabilmek için kaliteli bir teknik servis en önemli kuraldır.

Ümraniye Teknikeller Klima  Montaj

Evinizin havasını değiştirecek olan klimalarınızın bakım ve montaj evresi de bir o kadar önemli bir hadisedir. Her yıl düzenli olarak yapılması gereken bakımlar cihazınızın daha uzun yıllar çalışmasına olanak sağlayacak, cihazınızın çalışma prensibini doğru orantıda etkileyecektir.

Ümraniye Teknikeller Klima servisin bakım ve onarım esnasındaki kullandığı yedek parçalar orjinaldir.

Klima bakımı yapılmayan ve temizlenmeyen her klima tehlikeli bakteriler üretir. Üflediği yanlış hava ile hastalıklara yol açarak sağlık sorunlarını gün yüzüne çıkartır. Klimalardaki bakterilerin sebep olduğu hastalıklar çok tehlikeli olabilmektedir.

Klima montajının belirlenmesinde birçok önemli etken rol oynamaktadır. Yanlış bir şekilde klima montajı yapıldığında klimanın verimliliği düşmektedir. Klima montajı, konusunda eğitimli profesyonel teknik servis ekibimiz tarafından garanti kapsamında yapılmaktadır.

Düşük enerji ile yüksek verim almak için klima servis hizmeti aldığınız esnada klima bakımınızı yaptırınız!

KLİMA  NASIL ÇALIŞIR

Kondansör (Yoğuşturucu)
¦ Genişleme Vanası (Kısılma Vanası olarak da rastlanabilir)
¦ Evaporatör (Buharlaştırıcı)
¦ Kompresör

Klimanın çalışma yöntemi, belirli bir basınç altında bulunan sıvı haldeki akışkanın istenilen sıcaklıkta buharlaştırılması ve buhar halden tekrar sıvı hale döndürülmesidir. Çalışma prensibini termodinamiğin ikinci kanunu açıklar.

Çevrim malzemesi olarak kullanılan gaz bir kompresör aracılığıyla emilip sıkıştırılarak sıvılaştırılır. Sıkıştırma sırasında açığa çıkan ısı bir fan vasıtası ile atmosferik çevreye (dış ortama) atılır . Bu sıvı daha sonra genleşme valfi tarafından üzerindeki basıncın düşürülmesi ile bulunduğu ortamdan ısı çekerek gaz haline dönüşür. Bu esnada bulunduğu ortamdan ısı çektiği için ortam sıcaklığını da düşürmüş olur. Soğutma akışkanı kompresör tarafından emilerek çevrim aynı şekilde tekrarlanır.

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirIcon Icon Icon Icon