ümraniye klima tamir servis

ümraniye klima tamir servis

Ümraniye Klima Tamir Servisi

0506 325 94 95     0216 311 70 69 

İnsan ihtiyaçlarının zaman içerisinde değişim göstermesi ile artık her evde ana ihtiyaç olan klima kullanımı ile birlikte klima servisi hizmetleri gereklilik haline gelmiştir.

Artık evlerimizde dört mevsim faydalandığımız klimaları temin ederken, teknoloji, pratiklik, elektrik tüketimi gibi birçok özelliğini değerlendiririz. Uzun araştırmalar ile aldığımız klimanın aldıktan sonra en verimli, problemsiz, sağlıklı kullanımı için ise servis hizmetleri çok ama çok önemlidir. 

Arızalarında doğru ve zamanında müdahale edilmeyen bir klima birçok farklı problemi beraberinde getirir. Yüksek maliyetler ile temin ettiğimiz bu cihazlarımız için belki de çok daha fazlasını servis hizmetleri için harcaman zorunda kalabiliriz.

Servisin doğru olarak seçimi klimanın ömrünü uzatırken, en verimli şekilde çalışmasını da sağlayacaktır.

Alırken birçok özelliğini araştırdığımız gibi klima servisi seçiminde de dikkate alacağımız ölçütler olmalıdır.

Biz Ümraniye Teknikeller Klima Servisi  olarak tüm bu ölçütleri en iyi sunarak hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Montajdan arızaya, bakımdan kontrole tüm hizmetleri dinamik ekibimiz ve yılların vermiş oldugu tecrübemiz ile sizlere sunuyoruz.

Sizlere en güzel hizmeti vermek için olmazsa olmaz kurallarımız vardır. Bunlar;

İLETİŞİM; ürünümüz arıza yaptığında hemen çözüm aramak isteriz. İlk yapacağımız da telefon ile iletişim kurmaktır. En hızlı şekilde muhataba ulaşıp, arızayı anlatmak ve çözüm aramaktır tek ihtiyacımız. İşte bu noktada iletişim önemli hale geliyor. Size bırakılan bir servis telefonunu aradığınızda cevap alamıyorsanız, ilgi ile dinlenmiyorsanız, derdinizi anlatamıyorsanız daha ilk dakikada çözümsüzlük yoluna girmişsiniz demektir.

Üründen ve arızalardan bilgisi olmayan, ciddiyetsiz bir müşteri hizmetleri elemanına problemi anlatmak kadar yorucu bir durum yoktur.

Biz Ümraniye Teknikeller Klima Servisi  olarak iletişim numaralarımıza anında cevap vererek problemi en hızlı şekilde anlamak ve gerekli çözümler sizlere sunmak düsturu ile çalışmaktayız.

Anında cevap veren, iletişim kabiliyeti yüksek, ürün bilgisi olan müşteri hizmetleri ekibimiz telefonun diğer ucunda her zaman hizmetinize hazırdır.

İlk kayıttan sonra çözüm süreci boyunca size bilgi aktararak aldığınız hizmet ile ilgili bilgi sahibi olmanız sağlanmaktadır.

HIZ; sürekli kullanmakta olduğumuz bir cihazın arızasını en hızlı şekilde çözülmesini isteriz. Bu sebeple de bir servisten hizmet alırken ilk beklentimiz çabukluktur.

Biz dinamik ve tecrübeli ekibimiz ile en hızlı şekilde randevu vererek çözüm için müdahalede bulunmaktayız.

GÜVEN; hizmetlerde güven kalitenin sembolüdür. Müşterilerimizin çokça bilmediği teknik konularda bile en ince ayrıntısına kadar izahat yapılarak vaat edilen hizmetler istenildiği şekilde eksiksiz olarak yapılmaktadır.

ÇÖZÜM; teknolojinin sürekli geliştiği klima sektörünün sürekli takip edilerek karşılaşılacak tüm arızalar için çözümlerimizi üretmekteyiz. Çözümsüz bir arızadan daha da olumsuzu, yarım çözümlerdir. Bu da ürünümüzde gelecekte kalıcı arızalara sebep olabilir. Her ürün için en uygun çözümleri vermekteyiz.

YEDEK PARÇA; yedek parça temini ve kaliteli yedek parça kullanımı arıza çözümlerinde çok önemlidir. Her marka ürünün tüm yedek parçalarını hızlı bir şekilde temin ederek en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Yedek parça beklemenin olmadığı bir hizmet kadar kalitesiz yedek parça kullanmamak ta en önemli çalışma kuralımızdır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ; müşteri velinimetimizdir. Vereceğimiz hizmet ne kadar iyi olursa olsun müşterimizin memnun olmadığı bir sonuç kabul edilemez. Müşterinin talebi, beklentisi, ihtiyaçları tam olarak analiz edilerek hizmet vermekteyiz. Gerek hız gerekse de maliyet olarak en uygun hizmeti sunmak en büyük farkımızdır.

KALİTE; her hizmette olduğu gibi klima servisi hizmetinde de olmazsa olmaz kuralları göz önünde bulundurarak, müşterimizin isteklerini ilk sıraya koyarak çalışıyoruz.

Ürünümüzün kalitesi kadar servisin hizmeti de önemlidir. Bu sebeple ürün seçerken ne kadar dikkat ediyorsanız aynı dikkati servis seçerken de lütfen göz önünde bulundurun.

Duvar Tipi Klima Servisi

İnsanları rahat ortamlarda, yaşanan mevsime göre sıcaklık/soğukluk dengesinin sağlandığı, aynı zamanda havayı arıtarak sağlıklı nefes alma aracı olan duvar tipi klimaların, montajı, bakımı, arıza giderilmesi için de uzman, tecrübeli Duvar Tipi Klima servisine teslim edilmesi gerekir. Bu sayede verimli, az maliyetli, problemsiz bir kullanıma kavuşuruz.

Klima artık lüks olmaktan çıkıp ihtiyaç duyulan bir cihaz olmuştur. Bunu oluşturan ana etken gelişen teknoloji ile bütünleşen klimalardan daha az enerji ile daha fazla verim alınmasıdır. Hızla gelişen klima teknolojisini yakından takip edemediğimiz için ısıtma ve soğutma ihtiyacımızın karşılanmasında klimaların maliyetlerinin ve harcamalarının yüksek olduğunu düşünüyoruz. Bunun aksine teknolojideki gelişmelerle bütünleşen klimalar oldukça ekonomik ve sessiz hale geldi. Elektrik harcamaları ve bakım maliyetleri azaldı. Yeni üretilen klimalarda az enerji harcanarak çok kaliteli hava elde edilmektedir. Klimalar ısıtma ve soğutma özelliklerinin yanında teneffüs ettiğimiz havayı kötü koku ve partiküllerden arındırarak temizlemektedirler.

Duvar tipi klimalar da artık yaşadığımız her ortamın vazgeçilmezleri oldu. Duvar tipi klimaların kullanım süreçleri direk sağlığımızı etkilediğinden, ilk alım aşamasından itibaren kullandığımız sürece Uzman bir servisten destek almamız çok önemlidir. Aksi halde yaşam ortamlarımızda rahatlık, temiz hava, serinlik/sıcaklık ararken hesapta olmayan sağlık problemleri ile yüz yüze kalmamız içten bile değildir.

Biz Ümraniye Teknikeller  klima servisi olarak, kullanımın her aşamasında; dinamik, profesyonel, yenilikçi, kendini geliştiren, tecrübeli ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Samsung, York, Arçelik, Beko, Airfel, Aura, Vestel, LG, Toshiba, Carrier, Baymak, Bosch, FujiPlus, Demirdöküm markaları başta olmak üzere, tüm marka ve modeller için servis hizmeti vermekteyiz.

KAPASİTE TESPİTİ
Klimayı almadan önce mutlaka ama mutlaka kapasite testi yaptırmalısınız. Bu işlem yapılırken, öncelikle kullanmayı düşündüğünüz ortam için keşif sağlanır. Keşif esnasında, bulunduğunuz yerin metrekaresi, pencere adedi, güneş alma durumu, binadaki bulunduğu kat gibi ölçütler ile rakamsal sonuçlar çıkarılır. Bu rakamlar ile size almanız gereken klimanın kapasitesi bildirilir.
Duvar Tipi klimaların kapasiteleri 8-9 BTU, 12 BTU, 18 BTU, 22 BTU, 28 BTU olarak sınıflandırılmışlardır. Size en uygun kapasite bildirildikten sonra temin yoluna gidersiniz.

MONTAJ AŞAMASI
Klimanın verimli ve uzun ömürlü kullanılabilmesi için montaj aşaması çok hassastır. Servis olarak en kaliteli montaj hizmetini vermekteyiz. Aşama aşama hassasiyet ile en doğru ve verim alabileceğiniz şekilde montajı yapılır.

KULLANIM DESTEĞİ
Duvar tipi klimalar artık birçok özellik ile donatılmışlardır. Bu sebeple en verimli kullanabilmeniz için profesyonel ekibimiz size tüm özelliklerini anlatarak, hangi mevsimde hangi ayarlar ile kullanılacağını uygulamalı olarak anlatmaktadır.

PERİYODİK BAKIMLAR
Duvar tipi klimaların, sağlıklı ortam oluşturmaya devam etmesi, arızalanmaması, uzun ömürlü olması, elektrik tasarrufu veriminin sürmesi için, yılda belli aralıklarla periyodik bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bakım hizmetini de tüm argümanları ile en kaliteli şekilde vermekteyiz.

ARIZA ANINDA HİZMETİMİZ
Günlük ve sürekli kullandığımız duvar tipi klimaların zaman zaman arızalar yapması çok normaldir. Bazen kullanıcı kaynaklı olabilen bu arızalar, bazen de teknik süreç sonunda gerçekleşebilir. Tüm arızalara servisimiz olarak anında müdahale etmekteyiz. Hızlıca ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri servisimiz, en kısa süreçte ekibimizi yönlendirecek, minimum maliyet ile maksimum kalite ölçüsünü kullanarak arızanın giderilmesi sağlanacaktır.

Biz  Ümraniye Teknikeller Klima servis olarak tüm hizmetlerimizde; hızlı iletişim, anında müdahale, kaliteli parça kullanımı, servis sonrası destek, garanti hizmet sürelerinin uygulanması maddelerini düstur edinerek memnuniyetinize adayız.

Sağlığınızı, nezih ortamlarınızı teslim ettiğiniz, maddi bedeller ödediğiniz duvar tipi klimalarınız için aynı değeri hissettirecek servis ekibimiz ile hizmetinizdeyiz

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir