Ümraniye kombi servis

Ümraniye kombi servis

Ümraniye Kombi Servisi

0216 311 70 69       0506 325 94 95

Tüm marka ve model kombiler için servis hizmeti verebilmekteyiz. Konusunda uzman bir kadroyla büyüyerek ve gelişerek ilerlemeye devam etmekte olan Ümraniye Kombi Servisimiz ile Ümraniye bölgesinin her noktasına ulaşarak hizmet vermekteyiz.

Periyodik kombi bakımı yaptırmanın avantajlarını siz değerli müşterilerimizle paylaşmak isteriz.

Kombi bakımı her yıl periyodik olarak yapılması gereken bir servis gereksinimidir. Sadece arıza üzerine yapılmaz. Bakım yapıldığında, kombinizin çalışma şartları daha uygun bir hale getirilmiş olur. Bakım esnasında yapılan kontrollerin başında doğalgaz ayarları gelmektedir. Doğalgaz ayarı yapılan cihazlar daha tasarruflu bir biçimde çalışmaktadırlar. Ayrıca filtre temizliği cihazınızın daha randımanlı bir biçimde çalışmasını sağlamaktadır. Kombi bakımını genellikle kış öncesi önermekteyiz. Yoğun kullanımın kış aylarında yapıldığını düşünürsek, bakımı yapılmamış bir kombinin kış aylarında aniden arızalanması sizi zor durumda bırakabilir.  Ümraniye Kombi Servisi ile düzenli yaptırdığınız bakımlar sayesinde, kombinizin ömrünü uzatacağınızı da belirtmek isteriz.

Kombi bakımında yapılan bazı prosedürler aşağıdaki gibidir;

 

 • Cihazın tozları temizlenir
 • Yanma haznesinde biriken tozlar temizlenir.
 • Tesisat filitresi sökülüp temizlenir.
 • Brulör sökülüp temizlenir
 • Meme gözeneklerindeki tozlar temizlenir
 • Ateşleme elektrotları zımparalanır
 • Prop gözleri temizlenir.
 • Fan motorundaki fanın tozları fırça ile temizlenir
 • Genleşme tankındaki hava oranı ölçülmeli. Gerekirse gaz basılabilir
 • NTC termostatlar değerleri ölçülmeli. Düşük değerli hassaslığını yitirmiş N.T.C Termostat değiştirilir.
 • Gaz valfi üzerinden kombinin kalori kapasite ayarı yapılır
 • Cihaz bakımı bittikten sonra çalıştırılıp kontrol edilir
 • Sıcak su akışı kontrol edilir
 • Cihazın sizin gözetiminizde son kontrolü yapılıp teslim edilir
 • Bacalı cihazlarda baca emniyet limiti hassaslığı kontrol edilmeli ve gerekirse baca emniyet limiti mutlaka değiştirilmeli.
 • Baca bağlantı haznesi temizlenmelidir.
 • Bacalı cihazlar kesinlikle göz ardı edilmemelidir bu tip cihazlar direk ev bacalarına bağlı olduğundan baca emniyet limitinin görev yapıp yapmadığını mutlaka denemeli gerekirse değerini kaybeden emniyet limitleri değişmelidir.
 • Baca bağlantı haznesini temizlenmelidir.

 

Garantili bir hizmet sunuyoruz. Kombi ve peteklerin doğru bir sistemle, güvenle çalışması için bakım ve onarımını en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz. Bizim için sizlerin memnuniyeti her şeyden önde gelmektedir. Biz, müşterilerimize her zaman güler yüzlü bir hizmet sunuyoruz. Çevreye, doğaya sahip çıkıyor ve bu değerler çerçevesinde sorumluluklarımızı bilerek çalışıyoruz. İstanbul’da bulunan her bölgeye gezici servislerimiz ile hizmet ulaştırıyoruz. Her zaman en ileri teknolojiler ile hizmet veriyoruz. Ümraniye Kombi Servisi sizlere olmayan arızaların faturalarını çıkartmaz. Etik değerlerimiz ve iş ahlakımız ile sizlere hizmet verir. Almak istediğiniz hizmeti aynı gün içinde sizlere iletiyoruz. Ekonomik ve profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız hiç düşünmeden bizleri arayabilirsiniz.

 

Ümraniye Kombi Servisimiz, 7/24 tüm bölgeye hizmet vermektedir. Bölgenin her noktasına ulaşan ekibimiz her markanın her modeli için hizmet sunmaktadır. Bizden hem bilgi hem de hizmet alabilirsiniz. Biz her zaman çözüm odaklı bir servis olarak hizmet veriyoruz. Olmayan arıcalar ile sizlerin bütçesine zarar vermiyoruz. Bizi her zaman arayabilirsiniz.

 

Siz değerli Ümraniye’deki müşterilerimiz marka gözetmeksizin Ümraniye ilçesinin tüm semtlerine kombi teknik servis ve kombi bakım hizmeti veriyoruz. tTEKNİKELLER teknik servis Ümraniye kombi servisi olarak haftanın her günü siz değerli müşterilerine 7 gün 24 saat kombi servis hizmeti vermek için çalışıyoruz ustalarımız işinde uzman olmuş yetki belgelerini almıştır. Arızasını giderdiğimiz tüm işlere işçilik ve parça dahil 1 yıl garanti veriyoruz. Doğru kombi kullanımı nasıl olmalıdır? Öncelikli olarak ısı kaybının olduğu cam ve kapıların kontrolünü yapmak süngerle fitille izolesini yapmak gereklidir ki ısıttığımız ortamın ısısı çabuk kaybolmasın Radyatörlerin üstüne örtü perde veya önüne koltuk konması %15 civarında yakıtı fazla yakmasına neden olmaktadır çok fazla soğuklarda bile oda termostad’ını 20 derecede sabit tutulması gerekmektedir 21 dahi yapsanız %5 yakıt fazla yakılır örneğin evinizde ısı yalıtımı yok yapmanız gereken peteklerin arkasındaki duvarı alüminyum Folyo ile kaplamanız çok ama çok tasarruf sağlayacaktır. duvardan dışarı giden sıcaklığı bulunduğunuz ortamın içine vermiş olursunuz.

TEKNİKELLER Teknik Servisi olarak siz değerli Ümraniyelilere 7/24 kaliteli hizmet için buradayız. Kurulum ve serviste uzman ekiplerimiz tarafından her marka kombi için orijinal yedek parçalar ile tamir ve bakım işlemleri profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

Artık sizlere sadece bir telefon kadar yakınız. Memnuniyetiniz önceliğimiz olduğundan siz değerli müşterilerimize en kısa sürede ulaşarak taleplerinizi en hızlı kaliteli şekilde karşılamak hizmet anlayışımızın temelidir.

Servisimiz tarafında yapılan tüm işlemler belge ile birlikte 1 yıl garantilidir. Kombi teknik servisi anlayışına yeni bir bakış açısıyla yaklaşan ve müşteri memnuniyetini kazanç ile eşdeğer gören TEKNİKELLER Teknik Servis Sizlere yardım için buradayız.

 

Ev ve iş yerlerinde kullandığımız kombiler iki kısma ayrılmaktadır bunlar

1) Bacalı kombiler

2)Hermatik Kombiler

Bacalı kombiler bulunduğu ortamın havasını alarak yanma sağlar bu yüzden ortamda menfez ve havadar olması öncelikli kuraldır.baca tıkanmasına karşı önlem alınmalı belki kömür sobası gibi bacayı tıkamaz ama kuşlar bacalara yuva yapar yada içine düşerse sonucu vahim olabilir baca emniyet sistemi muhakkak devrede olmalıdır gelen servisin bakacağı en önemli yerdir.

Hermatik kombiler bacalı kombilere göre daha yeni teknoloji kullanarak üretilmiştir yanma için gereken oksijeni bacasından içeriye alarak bulunduğu ortamın havasını bitirmez oldukça emniyetli bir kombi çalışma şeklidir önemli olan montaj esnasında atık gaz borusunun montajı düzgün yapılmalı kelepçeleri iyice sıkılmalı

Kombiler elektronik kart sistemi ile çalışmaktadır Elektriklerdeki voltaj dalgalanmalarından etkilenirler sık rastlanan bir durumdur bu sorunların önüne geçmek için kombi voltaj ayarlayıcı kullanmanızı önermekteyiz. Kombi bakımını ihmal etmeyiniz.

 

Ümraniye bölgesi hizmetlerimiz

Kombi Bakımı, Kombi Arızası, Kombi Montajı Ümraniye Acil Kombi Servisi

Ümraniye Baymak Kombi Servisi

Ümraniye Buderus Kombi Servisi

Ümraniye Arçelik Kombi Servisi

Ümraniye Ariston Kombi Servisi

Ümraniye DemirDöküm Kombi Servisi

Ümraniye Ferroli Kombi Servisi

Ümraniye Vaillant Kombi Servisi

Ümraniye Baxi Kombi Servisi

Ümraniye Eca Kombi Servisi

Ümraniye süsler Kombi Servisi

Ümraniye Bosch Kombi Servisi

Ümraniye Alarko Kombi Servisi

Ümraniye Protherm Kombi Servisi

Ümraniye İmmergas Kombi Servisi

Evinizin Sıcak dostu Nesa Teknik Servis İhtiyaç duyduğunuz zaman kaliteli ve dürüst işçilik le hizmetine devam etmektedir.

Kombi Bakımı Gereklimi: Değerli Ümraniye sakini müşterimiz bakımları zamanında ve profesyonel şekilde yapılan kombilerden sıcak su kalitesi yüksek enerji sarfiyatı az olur. kışın en soğuk günlerinde kombinizin çalışmaması sizler için kötü günler geçirmenize neden olur bu yüzden bakım yapılması önerilmektedir. Kombinizin bakımını teknik servise yaptırınız ben bakımı yaparım diyen şahıslara itibar etmeyiniz. Kombinize daha fazla zarar gelme ihtimalini unutmayınız. Ümraniyeli kombi müşterilerimiz kombilerin bulunduğu ortamda gaz alarm cihazı kullanmanız emniyet açısından önemlidir. uykuya daldığınız bir vakit doğal gaz kaçağı meydana gelmiş olsa alarm cihazı sizi ve sevdiklerinizi kurtarır. sesli ikazı duyarak bulunduğunuz ortamı havalandırmalısınız gaz vanasını doğalgaz sayacından kapalı konuma getirmek süre tiyle gerekli teknik ekibe bilgi verilerek tamirat gerçekleştirilmelidir.

Ümraniye İlçesindeki Hizmet Bölgelerimiz

Ümraniye Adem yavuz mahallesi kombi servisi, Ümraniye Altın şehir mahallesi kombi servisi, Ümraniye armağan evler kombi servisi, Ümraniye Aşağı dudullu kombi servisi Ümraniye ata kent mahallesi kombi servisi, Ümraniye Atatürk mahallesi kombi servisi Ümraniye çakmak kombi servisi, Ümraniye dumlu pınar kombi servisi, Elmalı kent kombi servisi, Ümraniye esen evler kombi servisi, Ümraniye esen şehir kombi servisi, Fatih sultan mahallesi kombi servisi, Hekimbaşı kombi servisi, huzur mahallesi kombi servisi, inkilap mahallesi kombi servisi, Site mahallesi kombi servisi, tantavi kombi servisi, Tepe üstü Ümraniye kombi servisi, Ümraniye yaman evler kombi servis, Yeni sanayi Ümraniye kombi servisleri, dudullu kombi servisi , yukarı dudullu kombi servisi

Kombi Arıza Kodları

Ferroli Kombi Arıza Kodudur:

F1 Alev oluşmadı Gaz vanasının açık konuma alın reset atın

F3 Emniyet termost atmış Sirkülasyonda sorun var

F5 Baca ile alakalı sorun var

 

Kombilerde Oluşabilecek Arızaları Kısaca Sıralayacak olursak

1.Sıcak su akmıyor ?

2.Sıcak su banyodayken bir ısınıyor bir soğuyor şeklinde şikayetler geliyor ?

3.Sıcak suyu açınca petekler ısınıyor ?

4. Kombi ateşleme yapmıyor ?

5. Kombinin altından su akıyor ?

6. Faturam çok geliyor?

7. Kombi yanıyor ama ev ısınmıyor ?

8. Kombiden çok fazla ses geliyor ?

9. Yağmurlu havada kombi arızaya geçiyor ?

10. Kombi kapalıyken kendi kendine yanmaya başlıyor ? Gibi şikayetler sık görülmektedir

Kombi cihazının su basıncını 1 ile 2 arasına ayarlandığı halde basıncında düşme var ise petek vanalarından damlama şeklinde kaçak olma olası çok yüksektir. çoğu zaman gözle görülmez ara ara sızdırma yapar her bir vanayı peçete ile sarın ve takibe alın hangisinde ıslaklık var ise değişimi yapılmalıdır.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir