Üsküdar kombi servis

Üsküdar kombi servis

Üsküdar kombi servisi

0216  311  70  69          0506  325  94  95

Üsküdar Kombi Servisi olarak İstanbul Anadolu yakasında her türlü kombi arızası ve bakımı için hizmet vermekteyiz. TEKNİKELLER kombi servisi uzman kadrosu ile kombilerinize teknik servis hizmeti vermekte, yedek parça temin etmektedir. Kombi bakımı, kombi montajı, kombi arızaları için bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Sunduğumuz servislerin çoğunda kombinin kullanıldığı yerde arızalar giderilmekte, bakımları yapılmaktadır. Bazı durumlarda kombiniz ekibimiz tarafından teslim alınır ve onarımı teknik servisimizde yapılır. Böyle bir durum oluşsa bile, sorun servis yetkililerimiz tarafından çözülecek en kısa süre içinde kombinizin montajı sağlanacaktır.

Verdiğimiz hizmette müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmayı amaçlayan teknik personelimiz ile birlikte çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Sunulan hizmet %100 garantili olup, bizim için müşterilerimizin memnuniyeti herşeyin üzerindedir.

 

 Teknolojik yeniliklerin ve modern çağın getirdikleri rahatı ve konforu hayatımıza uygulamakta acele ediyor ve verdiği imkanlardan bir an önce faydalanmak için bütün gayret ve enerjilerimizi bu yöne harcıyoruz. Bunlardan bir tanesi de doğalgaz kullanımıdır. Daha hayatımıza gireli henüz birkaç yıl olsa da Üsküdar İlçesinde doğalgaz kullanmayan neredeyse kalmamıştır. Orta gelirli olup doğalgaz tesisatı döşetme ve satın alma olasılığı zor olan aileler bile diğer harcamalarından keserek doğalgaza bütçe ayırmaya gayret etmişlerdir. Ucuz olduğu kadar çevreci bir yapıya da sahip olan doğalgaz, artık günlük hayatımızın kilit noktalarının bağlı olduğu ve kesintiye uğradığı yada arıza verdiği anda günlük yaşamı felç edecek bir noktaya oturmuştur.Doğalgaz kullanımının en önemli sistemi olan sistemleri, doğalgaz ile sorun yaşatması ve arıza vermesi en muhtemel olan parçadır. Alımında en çok araştırılan ve doğru seçim yapmak için gayret edilen ler, yakıtı kullanma tiplerine ve özelliklerine göre pek çok çeşide ve modele ayrılırlar. Kombiler Hermetik , yoğuşmalı ve bacalı olarak ayrılır. ler de en hassas konu doğru servisin bulunmasıdır. Montajı, periyodik bakımı, arızası ve bozulması durumlarında işinde uzman deneyimli eller ile çalışmak hem nin ömrünü uzatacak hem de yakıt masraflarını düşürecektir.Bu nedenle servis firmaları seçiminde hassas davranılmalı ve kombilerinizi uzman ellere teslim etmelisiniz.

Uzun yıllardır bakım servisi alanında hizmet veren firmamız, montaj , özel servis, bakım servisi ve arıza servisi alanında uzman olan bir firmadır. Üsküdar servisi denince verdiği hizmet kalitesi ile ilk akla gelen onarım firmasıdır. Türü ve markası ne olursa olsun her türlü sorunu çözme yeteneğine ve yetkisine sahip olan firmamız size en hızlı ve en güvenilir hizmetlerini sağlayacaktır. Birlikte çalışacağı iş arkadaşlarını alanında uzman ve işinde deneyimli olan düzgün karakterli kişilerden seçen firmamız, müşterilerinin her anlamda kendilerine güvenmesini ve inanmasını garanti etmek için uğraşmaktadır.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir