uydukent klima servisi

uydukent klima servisi

Uydukent Klima Servisi

0506 325 94 95     0216 311 70 69  

Günlük yaşantı içerisinde yaygın olarak kullanılmaya başlanan ve yaşamın her alanında son derece yoğun ve sık bir şekilde karşı karşıya kalınan beyaz eşya teknolojilerinden birisi olarak öne çıkan klimalar, günümüz modern yüzyıl dünyasında son derece hızlı bir gelişim geçiriyor. Akıllı teknolojinin sağlamış olduğu hızlı gelişim süreci ile birlikte evlerde, ofislerde ve hatta yaşamın her alanında son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılmakta olunan  klima modelleri ile birlikte ısınma ve serinleme gereksinimlerini son derece modern koşullarda gerçekleştirebilme şansına sahip olunabiliyor. Bu yüzden de günümüz modern yüzyıl dünyasında son derece yoğun ve sık bir şekilde klima teknolojilerinin kullanımı gerçekleştiriliyor. Günümüzde sıklıkla kullanılmakta olunan   klima modellerinde meydana gelen problemlere yönelik olarak son derece profesyonel çözümler Uydukenet Teknikeller Klima  Servisi tarafından sağlanıyor.

Klimaların yüksek teknolojisine uygun standartlardaki servis altyapımız ile   klimaların modeli ne kadar yeni veya eski olursa olsun tüm problemlere yönelik olarak profesyonel arıza onarım çalışmaları uzman ekiplerimiz aracılığı ile gerçekleştiriliyor. İleri nesil teknolojik özellikleri ile gün içerisinde ısınma veya serinleme gereksinimlerini mevsimlerine göre karşılayabilme şansı veren klimanın normal kullanımı esnasında aniden meydana gelen problemler için Uydukenet Teknikeller Klima  Servisi  profesyonel hizmet çözümlerinden yararlanabilirsiniz. klima modellerinde normal kullanım esnasında karşı karşıya kalınabilen klimanın sigorta attırması problemi için profesyonel çözüm uygulamaları gerçekleştiriliyor.

Bu kapsamda da alanlarında uzman, profesyonel seviyede eğitim ile sertifikalı olan Uydukenet Teknikeller Klima  Servisi

Uzmanlarımız aracılığı ile normal kullanımda sigortayı attıran klima için ilk olarak besleme kablosunda kısa devre ihtimali değerlendirilerek, besleme kablosunda kontrol uygulanır ve kısa devre mevcut ise doğrudan kablonun değişimi yapılır. Bunun yanı sıra akım taşımakta olan kabloların bağlantı yerinden çıkmış olması durumunda ya da arızalı olması halinde akım taşımakta olan kablolarda da kontroller uygulanarak, çıkan uçların yerine takılması sağlanırken beraberinde kısa devre teşkil eden kabloların yenisiyle değişimi yapılır. Fan motoru sargılarındaki kısa devre olasılığı çerçevesinde de yapılan kontroller sonrasında arıza ya da gövde kaçak mevcutsa yenisiyle değişimi uygulanır. Son olarak ise ekovat sargılarında oluşan kısa devre probleminde kontroller ardından mevcut kısa devrede ekovat değişimi gerekli olan sistem gaz yüklemesi ile yapılır.

Günümüz modern yüzyıl teknolojisinin en ileri özellikteki ürünlerinden birisi olarak dünyanın her yerinde hem yaşam alanlarında hem toplu kullanım alanlarında hem de çalışma alanlarında son derece yaygın ve sık bir şekilde kullanılmakta olunan yeni nesil akıllı klima modelleri oldukça yoğun şekilde ilgi görüyor. Günlük yaşamın her alanında ısınma ve serinleme ihtiyaçlarının mevsim koşullarına göre en kaliteli standartlarda karşılanabilmesine yardımcı olan bir çeşit iklimlendirme çözümü olan klima teknolojisinde karşılaşılabilecek tüm sorunlarda Uydukent Teknikeller Klima Servisi profesyonel hizmet anlayışı ve teknolojiye uygun kapasitedeki servis altyapısı ile etkin, kaliteli ve ekonomik çözümler oluşturuyor.

Klima teknolojisinde görülebilmekte olunan hem soğutmama hem de ısıtmama problemi en yaygın şekilde görülen klima arızaları arasında öne çıkıyor. Son yıllarda yaşamın her alanında son derece yaygın ve sık bir şekilde kullanılmakta olunan klimalarda meydana gelen fan motoru çalışırken, ısıtma veya soğutma yapmaması problemi için profesyonel destek alınması olası daha büyük kapsamlı sorunların önüne geçilebilmesi ve arızanın en kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulabilmesi açısından büyük bir önem arz etmektedir. Bu kapsamda da Uydukent Teknikeller Klima  Servisi uzman ekipleri tarafından klimada fan motoru çalışırken, ısıtma ya da soğutma yapmaması sorunu için öncelikle termostat arızası veya bağlantı problemlerini değerlendirmektedir. Bu yüzden termostat parçasında kontrol gerçekleştirilerek arızalı olduğu belirlenmesi durumunda yenisi ile değişimi yapılır. Ancak hatalı bağlantı mevcut ise daha hızlı şekilde bağlantı sorunları düzeltilerek, sorun çözülebilir.

İkinci olarak ise klimanın ekovat termiğinde arıza meydana gelmiş olabileceğinden ekovat termiği kontrolleri yapılır ki bu aşamada akım geçişinin mümkün olmaması durumunda ekovat termiğinin yenisi ile değişimi yapılır. Bir diğer olasılık ise ekovat rölesi arızalanmış olabileceğinden, rölede gerekli kontroller Uydukent Teknikeller Klima Servisi uzmanları tarafından yapılarak kontaklarda yapışma veya akım geçişine engel durum söz konusu ise röle değişimi gerçekleştirilmektedir. Ekovat daimi ya da ilk kalkınma kondansatöründe arıza mevcut olabilmesi olasılığı çerçevesinde de daimi ve kalkınma kondansatörü kontrolleri yapılır ve arızalı olmaları durumunda değiştirilir. Son olarak ise ekovat parçasında doğrudan arıza mevcut olma olasılığına göre ekovat sargı uçları kontrol edilir ve arızalı ise yenisiyle değiştirilir ve gaz yüklemesi yapılır.

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir