Yakacık Klima Bakım Servis

Yakacık Klima Bakım Servis

Yakacık Klima Bakım Servisi

0216 311 70 69    0506 325 94 95

Klima cihazları için olmazsa olmazlardan bir tanesi kesinlikle bakımdırKlima bakımı yapılması durumunda cihazlardan yüksek performans beklenir. Aksi takdirde performansları düşük olacak ve enerji sarfiyatları yüksek olacaktır. Hava sirkülasyonu ile çalışan tüm iklimlendirme cihazları için mutlaka bakım yapılması mecburidir. Siz kullandığınız cihazlara ne kadar önem verirseniz o kadar uzun ömürlü olacaklardır. Küçük maliyetlerle yapılan bakımlar sizleri daha büyük maliyetlerden kurtaracaktır. Ülkemizde çoğu kullanıcı malesef klima arıza yaptığında servis hizmeti almaktadır. Servisleriçin çok büyük bir yanlış olan bu yöntem tüm uyarılara rağmen uygulanmamaktadır. Oysa ki sizin yaptıracağınız bakımlar sizlerin daha sağlıklı bir ortamda yaşamanızı sağlayacak ve bütçenize katkıda bulanacaktır. Yakacık Klima tamiri ve onarım işleri Eğer elektrikli veya elektronik cihazlar kullanıyorsak mutlaka arıza yaptıklarına yakından şahit olmuşuzdur. Sonuçta elektrikli cihaz olduğu için kullanım şartlarına göre arıza yapacaktır. Oluşan arızalar için servis süresi çok önemlidir. Tamirve onarım esnasında değişim yapılan yedek parçaların garanti sürelerini mutlaka öğrenin.

Yakacık Teknikeller Klima Arıza Servisi

Arıza yapan klima cihazına müdahalede bulunacak kişilerin mutlaka işinin ehli olması gerekmektedir. Eğer cihazları işi bilmeyen kişilere teslim etmeniz durumunda arıza çözülemez ve daha büyük arızaların çıkmasına sebep olmaktadırlar. Oysaki uzman olan kişiler sizlerin her zaman da az ödeme yapmanızı sağlamaktadırlar. Ekmeğin fırından alınması mantıklı olduğu gibi tamir işinide gerçek servislerin yapması daha mantıklıdır.

Klima bakımlarında kampanya.

Bazı servisler özellikle kış aylarında bakım konularında kampanyalar düzenlemektedirler. Biz klima bakım servisi olarak bu hizmeti tam tersi yaz aylarında yapmaktayız ve ekonominize katkıda bulunmaktayız. Düzenlediğimiz kampanya her yıl periyodik olarak yapılmakta ve yaz aylarında bir önceki yılın fiyatları uygulanmaktadır. Bakım kampanyaları hakkında müşteri hizmetlerimizden fiyat alınız.

Firmamız sizler için iki ayrı bakım hizmeti sunmaktadır. Genel bakım ve periyodik bakım olarak adlandırdığımız bu hizmet sizlere sunulurken kesinlikle klima sayınız dikkate alınmaz. Genel bakımlar normalde teknik ofislerimizde yapılan bakımlardır ve maliyet düşürmek amacı ile sizlerin ev ve iş yerlerinizde yapılmaktadır. Periyodik bakımlar basit olduğu için lavabolar kullanılarak yapılır.

Genel Bakım Nasıl Yapılır

1. Klima iç ünite kapakları gövde ile beraber sökülür. 2. Kapak ve gövde kimyasal ile temizlenir. 3. Klima filtreleri temizlenir.

4. Klima peteği komple ortaya çıktığı için kimyasal ile temizlenir. 5. Havuz ve drenaj kimyasal ile temizlenir.

6. Klima fan ve fan yuvası flaplarla beraber temizlenir. 7. Klima kartı biriken tozlardan temizlenir. 8. Zamanla oluşması muhtemel vibrasyon kontrol edilir. 9. Klima gazı kontrol edilir eksik olan gaz tamamlanır ve şarj edilen gaz extra olarak fiyatlandırılır. 10 .Tamamlanan gaz için gaz şarj ücreti talep edilmez (İşçilik)

ARIZALI OLAN CİHAZLARDA DEĞİŞECEK YEDEK PARÇA ÜCRETİ BİLGİNİZE SUNULUR ONAY VERİLDİĞİNDE DEĞİŞİR. (1 YIL GARANTİ)

KULLANILAN KİMYASAL MADDE 6 AY ANTİBAKTERİ ÖZELLİĞİ TAŞIMAKTADIR.

Periyodik bakım nasıl yapılır

1.KLİMA İÇ ÜNİTE KAPAKLARI YÜZEYSEL OLARAK TEMİZLENİR.

2.KLİMA FİLTRELERİ TEMİZLENİR.

3.KLİMA İÇ ÜNİTE PETEK KİMYASAL MADDE İLE GÖRÜNEN KISIMLARI TEMİZLENİR.

4.KLİMA SİNYAL VE ELEKTRİK KABLOLARI KONTROL EDİLİR SORUNLU OLANLAR DEĞİŞTİRLİR.

5.KLİMA VİBRASYON KONTROL EDİLİR.

6.KLİMA GAZ KONTROL EDİLİR EKSİK OLAN KLİMA GAZ’I TAMAMLANIR.GAZ BAR OLARAK ÖLÇÜLÜR VE EXTRA OLARAK HESAPLANIR.

Yakacık General Klima Servisi
Yakacık Carrier Klima Servisi
Yakacık Toshiba Klima Servisi
Yakacık Sharp Klima Servisi
Yakacık Vestel Klima Servisi
Yakacık Demirdöküm Klima Servisi
Yakacık Beko Klima Servisi
Yakacık Panasonic Klima Servisi
Yakacık Midea Klima Servisi
Yakacık Electrolux Klima Servisi
Yakacık Regal Klima Servisi
Yakacık Mitsubishi Klima Servisi
Yakacık Altus Klima Servisi
Yakacık LG Klima Servisi
Yakacık Bosch Klima Servisi
Yakacık Daikin Klima Servisi
Yakacık Airfel Klima Servisi
Yakacık Fujitsu Klima Servisi
Yakacık klima servisi
Yakacık klima bakımı
Yakacık klima arıza servisi
Yakacık klima montajı ve de montaj
Yakacık klima teknik servisi
Yakacık klima ustası
Yakacık klima gaz dolumu
Yakacık klima bakır boru tesisatı
Yakacık klima ankastre boru döşeme

Yakacık Klima Alt Yapı Hazırlama

Sıva altı çekilen klima bakır boruları göze hoş göründüğü gibi klima tesisatının daha uzun süre kullanılmasını sağlamaktadır. Bakır borularının ömrü binanın ömrü kadar olacaktır.

Bakır boru tesisatının sıva altı çekilmesini istiyorsanız bizlerden alt yapı çalışması için yardım alabilirsiniz.

Bakır Boru Çekme Alt Yapı Bakır boru tesisatı

Klima Alt Yapı Hazırlama Kuruluşumuz Yakacık Teknikeller Klima servisi olarak 2000 yılından itibaren İstanbulda klima servis hizmeti vermeye başladığı ilk günden itibaren müşteri memnuniyetini temel ilke kabul ederek gelişen teknolojinin içerisinde oldu.

Bu doğrultuda firmamız tüm klima üreticilerinin cihazlarına hakim olup onlar için servis imkanını en iyi şekilde sunmakta. Peki klima cihazlarınızın A’dan Z’ye tüm sorunlarında servise ihtiyaç duyacağınızı biliyor musunuz? İşte bu yüzden Yakacık klima servisi sizler için Klima Alt Yapı Hazırlama hizmetinide sunmakta.

Kentsel dönüşüm peojesinde olan Göztepe Sancaktepe Kadıköy Kartal Sultanbeyli Kurtköy Merdivenköy Çekmeköy Samandıra Sarıgazi Yenidoğan bögelerinde onlarca binada başarılı altyapı tesisatı yapmış bulunuyoruz 

Alt yapı çalışmalarımızda önce adresinizde  keşif yapıyoruz ve sizler adına maliyet çıkartarak sizlere sunuyoruz. Her zaman en uygun maliyeti çıkartıyor en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Bakır boru çeşitlerinde kesinlikle alüminyum boru kullanmıyor talep edilmesi durumunda projeyi iptal ediyoruz.

SIVA ALTI BAKIR BORU ÇEKME

Klima Alt Yapı Hazırlama işlemi öncesinde keşif gerektiren ve mühendislerin çizimleriyle başlayan bir işlemdir. Uzmanlarımız mekanınız için keşif yaptıktan sonra gerekli projeleri hazırlarlar. Bu doğrultuda klimanıza ve projeye en uygun parçalar hazırlanarak ister sıva üstü ister sıva altı alt yapı hazırlama işlemi başlar.

Klimanın geçiş güzergahına göre geçişler hazırlanır, iç klima ile dış motorun bağlantı yerleri şekillendirilir. Borularla bağlantılar sağlanır. Bakır boru hazırlanır, gider borusu montelenir. Sonrasında bağlantılar ve duvar iyi bölümü en iyi şekilde izole edilerek kapatılır. Sıva içi alt yapılarda kabarma olmaz, sorun yaşatmaz.

Alt yapısını yaptırdığınız klima cihazlarınızı bayi departmanımızdan satın alabilirsiniz. Firmamız aynı zamanda bir çok  klimalarının satışını gerçekleştirmektedir.

Teknikeller Klima  Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirIcon Icon Icon Icon