yakacık kombi tamir servis

yakacık kombi tamir servis

Yakacık Kombi Tamir Servisi

0506 325 94 95        0216  311 70 69

– Konusunda tecrübeli teknisyenlerimizle hizmet vermekteyiz.

– Yılın tümgünleri 24 saat müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

– İşçiliklerimizde ve değişen parçalarda 1 yıl garanti sunmaktayız.

– Kombi Servisi kaliteli ve güvenilir olma yolunda ilerlemekteyiz

 Yakacık Teknikeller Kombi Servisi

Kuruluşumuz ısı ve ısınma sistemlerinde yakacık teknikeller kombi servis hizmeti sunmak amacı ile faaliyette geçmiştir. Yakacık teknikeller kombi servisi özel olarak teknik destek vermektedir.

Servisimiz tarafından tamir edilen ve değişen parça yapılan işlem tarihinden itibaren 1 yıl garanti kapsamındadır 

Servis teknisyenlerimiz, Servisimizin kuruluşundan önce çeşitli teknik servis kuruluşlarında faaliyet göstermiş olup servis verilen işin işçiliğin önemine sahip olup, Servislikte kalite ve iş bilgi birikimi ile donatılmış olarak faaliyettedirler. İstikrarlı çalışmalarımız gelişen servis teknikleri ile farklı zamanlarda kurumlarda gerekli eğitimleri almakta almaya devam etmektedirler.

Kuruluşumuz İçerisinde oluşturduğumuz çalışma strateji sayesinde kaliteli zamanında ve hızlı hizmet anlayışı ile gazlı ısı teknolojilerine teknik servis hizmeti sunmaktayız, Kaliteli ve daimi hizmet ilkesi ile büyüyen kuruluşumuz Kurumsallık ilkesi ile bileştirmektedir.

Yakacık Teknikeller Servis Kombi Genel Bilgi
– Cihazınızı istediğiniz ısı ayarında ayarlaya bilirsiniz. Kombi cihazınızı düşük sıcaklıkta tutarak kombinize zarar vermeziniz.

– Kombi cihazları hermetik ve bacalı cihazlar olarak iki guruba ayrılırlar. Baca temizliği bacalı kombi cihazlarında ihtiyaç duyulur.

Bacalı Kombi Cihazı

Yanma haznesi acık olan kombilerdir, Monte edildiği ortamdaki temiz havayı tüketen ve baca bağlantısı gerektiren cihazlardır. Bu cihazlara bacalı cihazı deniz, banyolar ve yüz ölçümü 8 metre küpten az olan ortamlara montajı yapılması uygun değildir. Baca temizliği bu cihazlar için gereklidir.

Hermetik Kombi Cihazı

Yanma alanı kapalı olan kombi cihazlarıdır. Hermetik diye adlandırdığımız cihazlar baca bağlantısı gerektirmezler. Isı haznesi kapalı olup gazın yanması için ihtiyaç duyulan temiz havayı fan yardımıyla alırlar ve aynı şekilde yanma sonucu oluşan kirli atık gazı dış ortama aktarırlar. Hermetik diye tabir ettiğimiz kombi cihazlar bir baca borusu ile dış ortama bağlanmak zorundadırlar

– Kullanmış olduğunuz kombi cihazınızı kullandığınız dönem sonunda bakım yaptırma ihtiyacı duyar ve sene bir defa bakım yaptırmanız gerekir.

– Kış dönemlerde kullandığınız kombi cihazınızı kısık derece sıcaklıkta tutabilirsinizi.

– Kombinizde oluşan sorun ve problemlere kesinlikle kendiniz müdahile etmeyiniz.

– Kombinizin su basınç ayarını bir buçuk bar seviyesinde tutmalısınız.

– Peteklerinizin ısı sıcaklığından memnun değilseniz, Tesisat temizliği yaptırmanız gereklidir,

-Yakacık Teknikeller Kombi Servisi Olarak tesisat temziligi tarafımızdan yapılmaktadır.

7 gün ve 24 saat sürekli hizmet veren çağrı merkezimiz, konusunda hakim güler yüzlü çalışanları ile siz değerli müşterilerimize 2 saat aralığıyla randevu alma imkanı sunuyor..

 

Teknik ekibini kurumsal vizyonunun getirisi olarak sektörün gereklilikleri doğrultusunda sürekli eğitime tabi tutan firmamız, en iyi hizmeti sunabilmek için etkin bir şekilde çalışıyor..

 

Hijyen konusunda en az sizin kadar hassas olan servisimiz yerinde bakım ve onarımlarda galoş başta olmak üzere tüm hijyen standartlarını harfiyen uygulamaktadır

İstanbul Anadolu Yakası genelinde montaj bakım arıza satış sonrası hizmeti vermektedir. 0216 311 70 69  numaralı çağrı merkeziyle haftanın 7 günü uzman personeli ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir.

 

Başta Anadolu yakası  servis hizmeti veren firmamız  teknik servisi, yedek parça ve aksesuar siparişlerinde de en hızlı teslim olanağını sunuyor..

 

Teknolojinin en son imkanlarını kullanan ve sürekli gelişen servisimiz, tüm yedek parça ve aksesuar taleplerine karşılık verebilecek nitelikteki deposu ile 7/24 hizmetinizde!.

BİR YIL GARANTİLİ YEDEK PARÇA

Kombi cihazlarınızda oluşan arızalar çalışma sistemin de oluşan aksaklıklarla kendini göstermeye başlasa da arızanın gün yüzüne çıkmadan kombi bakımı sırasında fark edilmesi ile anında engellenmesi cihazınızın daha çok yıpranmaması adına önemli bir adım olacaktır.

 

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir