yamanevler klima servis

yamanevler klima servis

yamanevler klima servisi

0216 311 70 69    0506 325 94 95

 Yaman Evler Klima Servisi olarak size asla hayal kırıklığına uğratmama garantisi verebiliriz. Yaman Evler Klima Servisi olarak Buda hayatınızda işlerinizin yolunda gitmesi için düşünmeniz gereken önemli bir ayrıntıdır. Arızalarda parça değişimi söz konusu olduğunda orijinal parçalar kullanarak cihazınızın çalışma sistemini bozmamış oluruz. Kalitesiz benzinin arabanızı hurdaya çevirebileceğini düşünecek olursak, çakma parçaların klimanıza vereceği zararları siz hesaplayın. Uzman ekiplerin vereceği kaliteli, güler yüzlü hizmetler sayesinde memnuniyeti yüksek müşteriler listesine sizi de eklemekten gurur duyacağız. 

YAMANEVLER KLİMA TAMİRİ

Klima tamiri konusunda uzman olan personelimiz birçok tamir işlemini adresinizde gerçekleştir. Adreste gerçekleştirilen tamir oranı ortalama % 90 civarındadır. Bu yüzden klimanızın tamir ihtiyacı doğrultusunda servis kaydı oluştururken verecek olduğunuz bilgiler bizim için önemlidir. Yapılan bütün tamir işlemleri 1 yıl işçilik ve parça garantisi altındadır. Yamanevler Teknikeller Klima Servisi olarak onlarca klima markasına ait klima modellerine teknik servis hizmeti sağlamaktayız, klima tamir hizmeti vermekteyiz.

YAMANEVLER KLİMA PARÇASI

Fiziki müdahaler sonucu bozulan ve kırlan klima parçaları birebir orjinal parçası ile Yamanevler Teknikeller Klima Servisinde değişir. Klimanız hangi marka olursa olsun Teknikeller  Klima Servisi sizlere en iyiyi sunmak adına orjinal parçalar ile değişim yapar. Hizmet süresi parça tedariği bakımından 1 ila 3 iş günü içerisinde değişmektedir. Daha detaylı bilgi almak ve servis kaydı olşuturmak için lütfen  0506 325 94 95  nolu servis telefonumuzdan bizlere ulaşınız.

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir