Yavuztürk klima servis

Yavuztürk klima servis

   Yavuztürk klima servisi

0216 311 70 69    0506 325 94 95 

Profesyonel ekibimiz ve acil servis ekibimizle 7 gün 24 saat kesintisiz hizmetinizdeyiz. Ayrıca sürekli değişen teknoloji doğrultusunda elemanlarımıza verdiğimiz eğitim ile çağdaş ve kaliteli hizmeti sağlıyoruz. Yavuztürk klima  servisimizin hedefi, koşulsuz yüzde yüz müşteri memnuniyetidir. Yavuztürk servisi, her marka  adı altında bulunan tüm klimalarınızı tamir, bakım, onarım ve montaj hizmetlerini vermektedir.

        Yavuztürk klima  servisi, sizler için en uygun servis ve en hızlı çözüm garantisini vermekte. Deneyimlerimiz ve tecrübelerimizle yaptığımız işlerdeki kalitemizle her zaman en çok tercih edilen servis ağını oluşturmayı başardık. Müşterilerimizi fazla yıpratmadan en iyi ve en hesaplı şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Yavuztürk klima   Servisi, kalite ve hizmet anlayışından ödün vermeden uzun yıllardır sizlerle beraber. Bizi bu noktaya sizlerden aldığımız güven ve memnuniyet getirdi.

Yavuztürk klima Servis Hizmet Anlayışımız

 • Doğru Arıza Tespiti

 • Titizlikle Onarım İşlemi Yapmak

 • Kaliteli Parça Montajı

 • Ürünlerin Bakım İşlemlerini Güvenle Yapmak

 • Muşterilerimize Hızlı Ulaşım

 • Klima Montajı

  Cihazınız için en ideal montaj yerini belirlerken profesyonel ve disiplinli bir çalışma sürecini Klima Servisi olarak izliyoruz. İşlem yapılacak alanın keşfini tamamladıktan sonra ideal montaj alanı oluşturup ortaya çıkabilecek problemler için tedbir alırız. Bu sayede de yaşam alanlarının avantajlı bir şekilde değerlendirilmesini sağlarız. Montaj sürecimizin işlemesi de aşağıdaki sıraya göre gerçekleşir:

  Yavuztürk klima servisi Ön keşif,
  Doğru bakır boru ve drenaj tesisatı,
  Doğru arındırma ve vakumlama,
  Doğru soğutkan şarjı,
  Uygun voltaj,
  Dekoratif görünüm sağlama,
  Ana tesisatın uygun kelepçelerle sabitlenmesi,
  İç ünite için servis boşluğu oluşturulması,
  İç ve dış ünitenin hava akışını engellemeyecek ortamın oluşturulması,
  Su drenaj testi,
  Geçici elektrik beslemesi ile devreye alma,
  Topraklama hattı kontrolü,
  Çalıştırma öncesi yapılması gereken kontroller,
  Çalıştırdıktan sonra alınan değerlerin, katalog verileriyle uyumunun kontrolü

  Uluslararası kalite standartlarıyla yıllardır klima montajında uzman kadromuzla yaşam alanlarınızda konforu ve güvenliği sağlıyor. Çalışma prensiplerimiz doğrultusunda ilk olarak güvenliğinizi ve sağlığınızı düşünerek olması gereken montaj koşullarını oluşturduktan sonra uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir