yenidogan klim tamir servis

yenidogan klim tamir servis

Yenidoğan Klima Tamir Servisi

0506 325 94 95    0216 311 70 69  

Yenidoğan Teknikeller Klima Servisi olarak gerek firmalara gerekse evlere klima bakım hizmeti sunuyoruz. Yenidoğan Teknikeller Klima Servisi kuruluşundan bu yana klima bakımında sağladığı teknolojik imkanlar ile müşterilerine hizmet vermektedir. Klima bakımı’nın son derece büyük titizlik isteyen bir iş dalı olduğu ortadadır.  Yenidoğan Teknikeller Klima Servisi klimaların bakımında erken kontrol için Adana’nın her yerine hizmet vermektedir. Yenidoğan Teknikeller Klima Servisi nin sağladığı imkanlar çerçevesinde müşterilerimiz memnuniyetle klima bakımını yaptırmaktadır.
Yenidoğan Teknikeller Klima Servisi gerek tekniki açıdan gerekse uzman kadrosu ile klimaların bakımını yerinde tesbit ederek müşterilerine en kısa sürede dönüş yapmaktadır.  Yenidoğan Teknikeller Klima Servisi nin bu özelliği daha fazla müşteri memnuniyeti ve daha fazla güven oluşumunda önemli rol oynamaktadır.  Yenidoğan Teknikeller Klima Servisi  istanbul un anadolu yakasında  başta olmak üzere  klima bakım hizmeti sunmaktadır. 

 Klimanızla ilgili herhangi bir konu hakkında teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda bize ulaşmanız halinde uzman teknikerlerimiz klimanızın durumuna göre yerinde Teknik işlem sağlamaktadır.Probleminiz servis yerinde Teknik işlem uygulanmayacak durumdaysa Yenidogan Teknikeller klima servisimiz, klimanızın demontaj işlemini gerçekleştirerek Servisimize getirilir. Teknik işlem sonrası test ve kontrolleri yapılarak adresinizde montajı yapılır size Güvenli bir şekilde teslim edilip Yerindede 30 dk bir süre çalıştırılarak test edilip Hizmetinize sunulur.

Klima Bakımı

Klimanızın bakım işlemine geçilmeden önce klima iç ünitesinin kasası düzgün bir şekilde sökülür. klima,’nın kasası söküldükten sonra (kimyasal karışımı ilaç) Asit iç ünitedeki Buharlaştırıcı bobin (evaporatör) üzerine püskürtme yapılır, İç ünitenin kasası ve filtreleri uygun bir yerde Asitle temizlenerek kurutulmaya bırakılır, ardından  klima’nın Dış ünitesinde Bulununan Yoğuşturucu Bobin (kondansör) üzerinede Asit püskürtülür.Arçelik klimanızın bakımı bittikten sonra iç ünite kasası Düzgün bir şekilde yerine takılır Bu işlemden Sonra Özel Bakteri önleyici kimyasal koku Buharlaştırıcı bobin (evaporatör) üzerine sıkılarak ferah bir koku yayması sağlanırtemiz bir bezle etrafı silinirek ve klimanızın bakım işlemi bitmiş olur.

Not= Bakım işlemi Yenidoğan Teknikeller klima servisi Tarafından Kontrollü bir şekilde yapılmalıdır.Aksi takdirde Elektriksel Arıza ve yanmalara sebebiyet verip Klimanız Çeşitli kronik arızalara yol açmaktadır. Bu gibi sebepler Garantili cihazlar için garanti kapsamı dışına çıkmasına sebep vermektedir.

 Klima Montajı

 Klima’nızın montaj işlemine geçilmeden önce  klimanın kurulacağı odanın Alanı,ısı kayıpları binanın bulunduğu konum baz alınarak Btu’sunun yeterli olup olmadığı keşifi yapılırak size bilgisi verilir. Sizin Onayınızla  klimanızın montaj işlemine başlanır. Öncelikle iç ünitesini duvara sabitleyen askı sacı sizin isteğiniz üzerine duvarın uygun bir yerine montaj yapılır.
Bu işlem bittikten Sonra Klimanızı Drenaj Hortumu ve Soğutucu Akışkanın (Gaz) geçeceği Bakır boruların montajı yapılıp askı sacına asılır.Dış ünitede istenilen veya uygun bir yere Montaj edilip Vibrasyon testi yapılır. İç üniteden gelen Bakır borular dış ünitenin vanalarına takılır. Elektrik bağlantıları yapıldıktan sonra Start verilerek klima çalışıtırılır. Gaz vanası açılarak gaz akışı sağlanır ve klima yaklaşık 30 dk boyunca soğutma modunda Manometre yardımıyla gözlenir ve Eksilen Gaz Şarjı yapılarak istenilen verileri elde ettikten sonra size teslim edilir.

Klima Demontaj

klimanın demontaj işlemi sırasında öncelikle klimanız soğutmaya alınarak bir kaç dk çalıştırılır ve gazı kompresör aracılığı ile Yoğuşturucu Bobin (kondansör) içine toplanır. Gazı içine topladıktan sonra iç ünitenin arkasında bulunan rekorlu iki boruyu gerekli ekipmanlarla sökerek demontaj işlemi gercekleştirilir.

Yenidoğan Teknikeller Klima  Servisi ısıtma soğutma sistemleri çağrı merkezi hattını kullanarak servisimize ulaşabilirsiniz. 0216 311 70 69 klima servisi, klima bakımı,  klima montaj, işlemlerini profesyonel ekibimizle 1 yıl işçilik ve parça garantisi altında yapmaktayız.

 Klima Servisi,

Yenidogan Teknikeller klima servisi konusunda uzman ve Alanında egitimli kadrosu ile  klimanız için özel servis  hizmeti vermekteyiz. Istanbul merkezli,   Gezici servis ekibimiz ile haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir ve Yenidoğan Teknikeller  servisi, olarak firmamiz hızlı servis  hizmeti verebilmek icin  tüm  semtlere yayılmıştır.

Müşteri hizmetlerimizi 0216 311 70 69  nolu telefonlardan arayıp servis talebinde bulanabilirsiniz. Size en  yakın   klima servisi aracımızı yönlendirmekteyiz. Size ulaşan uzman teknisyenlerimiz Her marka klimanızın durumuna  göre, yerinde Teknik işlem uygulamaktadır  her marka  klimanızın herhangi bir parçasının değiştirilmesi gerekirse veya yerinde Teknik işlem uygulanmayacak Durumdaysa merkezimize getirilir.  Klimanız Teknik işlem uygulandıktan sonra tüm  test ve kontrolleri yapılıp adresinizde güvenli bir şekilde montajı yapılıp size teslim edilir.

YENİDOĞAN TEKNİKELLER KLİMA SERVİSİ OLARAK VERDİĞİMİZ  HİZMETLER…

Klimanızın yerinin değiştirilmesi
Klima bakımı
Klima montajı
Klima demontajı (sökümü)
klima gaz şarjı
Klimanın taşınması
Klima yıllık bakımları
Klima arıza giderme
Kanallı klimalarda kanal temizliği
Klimanın devreye alınması
Screw kompresör tamiri
Pistonlu kompresör tamiri
Klima yıllık bakımları
Klima üfleme ve emiş temizliği
Klima gaz dolumu ve gaz kontrolü
Klima evaporatör (kondanser) temizliği
Klimanızın evaporatör (kondanser) ilaçlı su ve köpükle yıkanması
Klima dış aksamın ilaçlı su ve köpükle yıkanması
Klimanızın kumandası yoksa kumanda temini

Kısaca Klimanızın Bakımı Neden Gerekli ?

  • SağlıK problemleri Yaşamamanız için.

  • Konforunuz için.

  • Birçok Enfeksiyon ve Hastalıklardan korunmanız için

  • Kötü koku, polen ve bakterilerden arınmış temiz bir Temiz bir atmosfer için.

  • Klimanızın ömrünü uzatmak için

  • Hiç ummadığınız ve ihtiyacınız olduğu bir anda devre dışı kalmaması için

  • Faturunıza Yansıyacak Enerji tasarrufu için

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir