Yenidoğan Klima Arıza Tamir Bakım Servis

Yenidoğan Klima Arıza Tamir Bakım Servis

Yenidoğan Klima Arıza Tamir Bakım Servisi

0506 325 94 95   0216 311 70 69 

İş yerleriniz, üretim merkezleriniz, fabrikalarınız, eğitim merkezleriniz, mağazalarınız, alışveriş merkezleriniz, stüdyolarınız, restoranlarınız ve kafeleriniz için klima almak istiyorsanız  Yenidoğan Teknikeller Klima Servisine sormadan klima alamayın
Her marka klima modelleri ile çalışma alanlarınızda konforu sağlarken sağlığınızı da tehlikeye atmamış olacaksınız. A sınıfı teknolojiye sahip olan  ticari klima modelleri, minimum enerji harcayarak maksimum verim sunacak ve kabarık elektrik faturalarından sizleri kurtaracaktır. 

İş yerlerinizin ve çalışma alanlarınızın büyüklüğüne göre değişen kapasitelerde olan ticari klima modeli ve çeşitleriyle hem kaliteli iklimlendirme yapacak hem de sessiz çalışan modeller sayesinde konsantrasyonunuzu kaybetmeyeceksiniz. Her sene yenilenen ticari klima modelleri arasından istediğiniz ısıtma ve soğutma değerlerine sahip olan cihazları klima uzmanları ve keşif ekipleriyle birlikte seçebileceksiniz. Doğru model klimayı satın aldığınızda da hem bakım hem de onarım masraflarından avantaj sağlayacaksınız. Yaşadığınız coğrafyanın iklim değerlerine en uygun olan, yaz – kış sorunsuz çalışacak, otomatik çalışma sistemine sahip, bakteri ve küf oluşumunu engelleyen ticari klimalar konforunuzu sağlayacaktır. 

 

Yaşam alanlarınızı konforlu hale getirmek, mekanlarınızı dilediğiniz gibi iklimlendirmek için  Yenidoğan Teknikeller klima fırsatlarını kaçırmayın! A sınıfı özellikleriyle az enerji harcayıp yüksek verim sunan, iç ünite filtreleriyle bakterileri ve kötü kokuları yok eden, sağlıklı mekanlar ve avantajlı kullanımlar sağlayan split klima modellerine göz atın!

İş yerlerinizin ve evlerinizin büyüklüğüne göre belirlenen kapasitelerde split klima modelleri alarak kaliteli ısıtma ve soğutma değerlerine ulaşabilirsiniz. Sezonun en yeni modellerini klima satış uzmanlarından öğrenebilir, keşif ekiplerinden mekanınızın ihtiyacı olan cihazı belirlemelerini isteyebilirsiniz. Yüksek enerji verimliliğine sahip, yıl boyu sorunsuz çalışacak, elektrik kesintilerinde arızalanmayan, mikropların oluşumunu önleyen split klimalar vazgeçilmeziniz olacak!
Ticari klima olarak duvar tipi, kaset tipi, kanallı ve mutli klima modelleri arasından seçim yapabilir,  ticari klimalar ve iklimlendirme sistemleri arasından kapasitesi geliştirilmiş ve yıllarca kullanabileceğiniz dayanıklılıkta bir klima seçmelisiniz.

Klimanın Bebeklere Zararları

Anne ve baba adayları, bebeklerinin en sağlıklı ortamda büyümelerini isterler. Özellikle yenidoğan bebekleri konusunda oldukça hassas davranırlar. Bebek odalarını oluştururken yaz – kış doğru sıcaklığı sağlamak isterler. Bebek odalarında kullanılan klimanın bebeklere zararları olup olmadığını öğrenmek isterler.

Bebeklerin metabolizmaları tam gelişmemiş olduğundan ve bağışıklık sistemleri zayıf olduğundan kolay hastalanabilecekleri göz önünde bulundurulursa soğuktan ve sıcaktan yeterince korunması gerekir. Soğuk havalar bebeğin üşümesine neden olacağından ciddi hastalıklarla karşılaşmamak için sağlıklı iklimlendirmeyi sağlamak önemlidir. Klima kullanımı bu açıdan yararlı olacaktır. Ancak yanlış klima kullanımın da bebeğe klimanın etkileri görülebilir. Bebekler için klimanın zararları doğru kullanımla en aza indirilebilir.

Klima Bebek İçin Zararlı Mıdır?

Klima bebeklere zararlı mı değil mi yeni anne baba olmuş kişilerin en çok merak ettiği konudur. Bebek çok sıcak ve soğuk ortamda uyumakta zorlanacağı için bilinçli bir şekilde klima kullanmanın herhangi bir zararı yoktur. Ancak klima, serinleme aracı direkt olarak bebeğin üzerine gelmeyecek şekilde ayarlanmalıdır. Klima havasının bebeğe doğru gelmesi, bebeğinizin hastalanmasına neden olabileceği için dikkatli şekilde kullanılmalıdır.

Ayrıca klimalı odada bebek uyuyorsa, bebeğin üzerini ince bir battaniyeyle örtmekte fayda vardır. Bebeğin bulunduğu ortamda klima çok fazla kullanmamak daha sağlıklı olacaktır.

Yenidoğan Bebekleri Klimadan Koruyun!

Yenidoğan bebekler çevredeki mikroplara ve enfeksiyonlara açıktır. Bu nedenle hava üfleyen ve toz filtreleri olmadığı taktirde mekana mikrop yayabilecek klimaların kullanımı konusunda dikkatli olunmalıdır. Mecbur kalınmadıkça yenidoğan bebeklerin odalarında klimaların kullanılmaması gerekir.

Bebekler İçin Klimanın Zararları

Bebeklerin olduğu mekanlarda bilinçsiz şekilde klima kullanıldığı taktirde çıkabilecek sorunlar:

 • Bebeklerin zatürreye yakalanmasına neden olabilirsiniz.

 • Bebeklerin bağışıklık sistemine olumsuz etki yaparsınız.

 • Bebeklerin gelişimine olumsuz etki yaparsınız.

 • Eklem ağrılarına neden olabilirsiniz.

 • Üst solunum yolları ve akciğer rahatsızlıklarına neden olabilirsiniz.

Klimanın bebeklere zararları ve bebeğe klimanın etkileri en aza indirgenmek isteniyorsa klima sıcaklık değerlerinin önerilen sıcaklığı aşmaması, klimanın montajının doğru yere yapılması, bebeklerin klima üflemesine maruz kalmaması gerekiyor.

Ayrıca;

 • Sürekli klimanın açıp kapatılmaması,

 • Klimanın bakımının yaptırılmış olması,

 • Klimanın üflemesinin en düşüğe ayarlanması,

 • Odanın düzenli havalandırılması,

 • Klimanın olduğu odada termometre bulundurularak sıcaklığın kontrol edilmesi,

 • Evdeki herkesin klima kullanımında bilinçlendirilmesi gerekmektedir.

Klima bebekleri hasta eder mi, bebekler için klimanın zararları nasıl en aza indirilir gibi aklınıza takılan soruların cevaplarını klimanızı satın almadan önce öğrenmeniz yararlı olacak. Böylece klimanızı doğru kullanacaksınız ve bebeklerinizin sağlığı tehlikede olmayacak…

Yenidoğan Duvar Tipi Klimalar

Duvar tipi klima, bir iç ve bir dış üniteden oluşan, duvara monte edilen klima modelidir. Düşük ses seviyesinde çalışması ile bilinir. Duvar tipi split klimaların 9.000 Btu/h ile 28.000 Btu/h kapasiteler arasında değişik modelleri vardır duvar tipi klimalar evlerde, iş yerlerinde, mağazalarda, alışveriş merkezlerinde, okullarda, sinemalarda, otellerde ve iklimlendirme istenen her yerde rahatlıkla kullanılabilir. Ev ve ofis kliması almak istiyorsanız  duvar tipi klima modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. 

A sınıfı teknolojiye sahip, 24 saat iyon yaymasıyla mekanı kötü kokulardan arındıran, bakterileri ortadan kaldıran, sağlığa ve çevreye dost  duvar tipi klimalar ile minimum enerji harcayarak maksimum verim alacaksınız. Her mekanda mükemmel iklimlendirme çözümü olan  duvar tipi klimalar sayesinde yaşadığınız yerin iklim değerlerine en uygun, yaz – kış sorunsuz çalışacak, otomatik çalışma sistemine sahip, bakteri ve küf oluşumunu engelleyen, çocuklar ve yaşlılar için herhangi bir hastalık tehlikesi oluşturmayan cihazlara kısa sürede sahip olabilirsiniz.

 Duvar Tipi Klima 

Ayarlanan sıcaklığa kolayca ulaşan, yıkanabilir panelleriyle fark yaratan, tozları etkin bir şekilde toplayan, sessiz çalışma özelliğine sahip  duvar tipi klima fiyatları, keşif uygulamasından sonra belirlenen klima kapasitesine, klimayı kullanacağınız mekanın büyüklüğüne, mekanda bulunan kişi sayısına göre değişecektir. Duvar tipi klima ücretleri kapasite hesabı sonrası belirlenen modelle birlikte satış ekipleri tarafından sizlere sunulacaktır. 

Klimanın A sınıfı olup olmamasına göre de belirlenen duvar tipi klima fiyatları hakkında bilgi almak ve modellerin özelliklerini öğrenmek için satış ve çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Evlerinizde ve iş yerlerinizde konfor yaratmak, hem bütçenizi hem de sağlığınızı korumak için duvar tipi klimalar arasından sizin için en uygun olanı seçin,  avantajını hemen yaşayın.

Yenidoğan Salon Tipi Klimalar

Salon tipi klimalar, genellikle geniş mekanlarda, ofislerde ve üretim-hizmet merkezlerinde kullanılan klima modelleridir. Dikey olarak kullanılan salon tipi klima modelleri, genellikle mağaza, toplantı ve konser salonları, okul ve dershaneler, hastane ve belediye binaları gibi geniş mekanlar için kullanılır. Ek ısıtıcılara sahip olan salon tipi klima modelleri hızlı ve güçlü fan sistemi ile homojen hava dağılımını sağlarlar. Ayrıca düşük dış ortam sıcaklıklarında da sorunsuz çalışırlar.

Geniş evlerde de iklimlendirme sağlayan  salon klima modelleri, düşük ortam sıcaklıklarında sorunsuz olarak çalışırken kolay taşınma ve montaj özellikleriyle de esnek kurulum imkanı sunarlar. Hemen çalışan, 24 saat iyon yayan, gün içinde açma ve kapama zamanları ayarlanabilen  salon klimalar ile minimum enerji harcayarak maksimum verim sunarlar. 

Geniş mekanlar için mükemmel çözüm olan Mitsubishi salon klimalar sayesinde yaşadığınız yerin havasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Ailenizle, çalışma arkadaşlarınızla ve müşterilerinizle kaliteli iklimlendirmeye sahip mekanlarda vakit geçirebilirsiniz. 

Yenidoğan Kaset Tipi Klimalar

 kaset tipi klima modelleri, iç üniteleri tavan boşluğuna, dış üniteleri tavana monte edilen 4 yönlü ısıtma ve soğutma özelliği sağlayan klimalardır. Kaset tipi klimalar, yüksek konfor şartlarının sağlanmak istendiği mekanlar için idealdir kaset tipi klimalar, esnek kurulum avantajlarıyla geniş mekanların iklimlendirme çözümlerini sağlamaktadır. 

Yenidoğan Teknikeller kaset tipi klimalar villalarda, ofis ve iş yerlerinde, mağazalarda, alışveriş merkezlerinde, okullarda ve dershanelerde, sinema ve spor salonlarında, otellerde ve kamu kuruluşlarında, kısacası iklimlendirilmek isteyen geniş mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Homojen sıcaklık dağılımı istediğiniz ev ve iş yerlerinizde  kaset tipi klima modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. 

Elektrik kesintilerinde hata vermeyen ve otomatik yeniden başlama özelliği olan, 24 saat zamanlayıcı avantajı sunan, sessiz çalışan, kötü kokuları ve bakterileri yok eden, sağlığa ve çevreye dost Mitsubishi kaset tipi klimalar ile minimum enerji harcayarak maksimum verim alacaksınız. Her mekanda mükemmel iklimlendirme çözümü olan kaset tipi klimalar sayesinde yaşadığınız yerin iklim değerlerine en uygun, yaz – kış sorunsuz çalışacak, çocuklar ve yaşlılar için herhangi bir hastalık tehlikesi oluşturmayan klimalarınıza kısa sürede sahip olacaksınız. 

Yenidoğan Tavan Tipi Klimalar

tavan tipi klima, ünite tasarımı ile tavana monte edilen klima modellerindendir. Düşük ses seviyesinde çalışmasıyla bilinen tavan tipi klimalar, A sınıfı özellikleriyle geniş mekanlarda iklimlendirme aracı olarak güvenle kullanılırlar. 

tavan tipi klimalar evlerde, iş yerlerinde, mağazalarda, alışveriş merkezlerinde, okullarda, sinemalarda, otellerde ve iklimlendirme istenen her yerde kompakt ve modern tasarımıyla fark yaratmaktadır tavan tipi klima modelleri özel iklimlendirme projeleri için de esnek tasarım sunmaktadır. 

Doğal enzim filtresiyle kirli havayı emen, bakterileri yok eden, minimum enerji harcayarak maksimum çalışma verimi sunan, çocukların ve yaşlıların bulunduğu ortamda rahatlıkla kullanılabilen tavan tipi klimalar sayesinde sağlıklı bir şekilde iklimlendirilen mekanlara sahip olacaksınız. Tavan tipi klima modelleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun olanı klima keşif ve satış ekipleriyle birlikte seçerek avantajlı klima kullanımı sağlayacaksınız

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirIcon Icon Icon Icon