yenidoğan kombi arıza servis

yenidoğan kombi arıza servis

Yenidoğan Kombi Arıza Servisi

0506 325 94 95      0216 311 70 69 

Evlerimizde ısınma, sıcak su, mutfak tüpü gibi önemli ihtiyaçlarımızı karşılayan kombi arıza yaptığı zaman ciddi bir problem yaratmaktadır. Kombi arızlarında uzman olmayan ekiplerle yapılan tamir işlemi daha çok sıkıntı yaratmaktadır. Bu nedenle kombi arızlarınızda uzman bir ekiple sorununuzu çözmelisiniz. Kombinizin düzenli bakımını yaptırmak aslında finansal olarak size daha büyük fayda sağlayacaktır. Çünkü bakımı düzenli yapılan kombilerin arıza yapma olasılığı çok daha düşü hale gelir.

Kombi bakımınızın düzenli olarak yapılması, kombi  daha verimli çalışması, arıza verme olasılığının en alt düzeylere düşmesini sağlayarak sizlere sorunsuz bir kombi kullanımı sağlamaktadır. Kombi bakımlarını yılda en az 2 kere yaptırmanız kombi cihazı verimli olacaktır. Kombi bakımı yapan kişilerin uzman ve bilgili kişiler olması gerekir.

Bilinçsizce yapılan bir kombi bakımı kombi için kötü sonuçlara yol açabilir. Bu gibi sebepler ile karşılaşmamak için kombi bakımı ve temizliği alanında uzman olan ekiplerimizi arayabilirsiniz. Kombi bakımınızı yaptırmadığınız taktirde, tesisatın  kirlilik zamanla tesisatta ve kombi filtrelerinde sorunlara yol açar. Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmamak için kombi bakımlarını düzenli olarak yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Neden Kombi Petek Bakımı Yaptırmalıyım?

Zaman içinde kombi petekleri içerisinde oluşan kireç, pas ve balçıklı su peteklerin tıkanmasına  neden olur. Bu tıkanıklıkta ısı kaybına yol açar.  En sık  görülen sorunlardan biri peteğin alt kısmının ısınmaması diğeri ise kombiye uzak olan peteklerin hiç ısınmaması’dır. Bu gibi durumlarda kombi petek bakımı gelmiş demektir.

Kısa vadede peteklerin’de herhangi bir problem yokmuş gibi görünse de, zamanla bu tıkanıklık daha da artmaktadır.Bundan dolayı ısınma sisteminizin verimliliği günden güne daha da azalmaktadır. Kombi cihazları kullandığı doğal gazı yüksek verimlilik yüzdesiyle ısı enerjisine dönüştürse dahi peteklerdeki tıkanıklıklar, ev ve iş yerinde bu ısıdan istediğiniz şekilde verim alamamanıza yol açar.

Bu problemlerle karşılaşmamak ve gereksiz yere yüksek faturaları ödemek zorunda kalmamak için ısıtma sisteminizin petek temizliği  yapılmalıdır.Kombi petek bakımı bu belirtilerin oluşmadan  her 2 yılda bir yapılmalıdır.

Kombi Bakımı Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

 • Brülörün temizlenmesi,

 • Genleşme tankının hava basıncının kontrol edilmesi,

 • Gaz basıncının ayarları kontrol edilerek, gerekli düzenlemerin yapılması,

 • Pompa gücünün kontrol edilmesi,

 • Devir daim filtrelerinin kontrol edilerek, temizlenmesi,

 • Elektirik bağlantılarının kontrol edilmesi

 • Rekor bağlantılarının kontrol edilmesi

Tüm bu işlemlerin gerçekleştirildiği taktirde kombi cihazları daha verimli bir hale gelecektir.

Kombi Petek Bakımı Faydaları Nelerdir?

Kombi Petek Bakımı yapılan tesisata paslanma ve kireçlenmeler çözülerek dışarı atılmış olur, bu sebepten dolayı peteklere eşit miktarda daha kolay bir şekilde sıcak su dağılımı yapılır. Bu sebepten dolayı kombi devir daim pompası da daha uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Kombi ısıtma kazanı içerisinde oluşan kireç tabakası kimyasalın etkisi ile çözülerek dışarı atılır ve bu sayede kazan suyu daha kısa zamanda daha az doğal gaz yakarak ısıtır. Petek Temizleme Servisimiz tarafından yapılan Petek temizliği sayesinde Doğal gaz tüketiminde yüzde otuzlardan (% 30) başlayan tasarruf sağlanmaktadır.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek temizliği özel kimyasal içerikler ile özel cihazların kullanılması gerektiğinden dolayı  profesyonel tesisatçı firmaları tarafından yapılmalıdır. Kaloriferlerdeki ısınma sorunu, su akışının olması gereken bir biçimde sağlanamadığı durumlarda ortaya çıktığından, petek temizliği işlemindeki temel amaç; suyun içerisinde yer alan kireç gibi yabancı maddeler nedeniyle zayıflamış olan su akışını normal seviyesine ulaştırmaktır

Kombi ve petek bakımlarında doğru bildiğiniz yanlışlar

2 yılda bir kombi ve petek bakımlarının kesin olarak yaptırılması gerekmektedir.  Yetkili servis eğitimi, tecrübe ve bilgisine sahip teknik personelimiz, müşteri bilgisi doğrultusunda cihaza herhangi bir onay almadan yedek parça değişimi ve onarımı yapılmamaktadır.Yenidoğan Teknikeller Kombi Servisi  personelimiz, kombi cihazlarına kaliteli, güvenilir ve bilinçli bir şekilde çözüm odaklı kesin sonuç alma adına teknik personelimiz İstanbul tüm ilçeleri ve mahalle sakinlerine hizmet vermektedir.

Kış mevsimi gelmeden Eylül 15 ve 1 Kasım arası yılda bir sefer olmak üzere kombi cihazları devreye alınır, bu durumda kombilerin sensör ölçümleri, gaz ayarları, yanma odası temizliği, çiğ gazın fan motoru sayesinde dışarı açılması sağlanır. Bu durumda toplum dilinde kombi bakımı yapıldığı söylentilerine neden olur.

Gerçek kombi bakımı ve petek temizliği bakımları 2 yılda bir yapılır. Doğru bildiğiniz yanlışlar önemle duyurulur.

Kombi Kart Tamiri ve değişimi işlemlerini profesyonel ve tecrübeli teknisyenlerimizle günün her saati kesintisiz olarak sizlere sunuyoruz.
Kombi içindeki en önemli parça kombi ana kartıdır.

Nasıl ki bilgisayarlarımız da ana kart arızaları da bilgisayarımız çalışmıyor ise, kombide de ana kart arızası kombinin genelinin çalışmamasına sebebiyet verir.

Kombideki kart cihazın kalbidir bundan dolayı Kombi Kart Tamiri çok önemlidir. Kartın kontrolü neticesinde sorunlu ise değişmesi veya bakımı yapılması gerekir.

Kombi Kart Tamiri, Kombi Kart Revizyonu, Kombi Kartı Fiyatları, Kombi Kart Ücretleri, Kombi Kartı Ücretleri, Ucuz Kombi Kartı, En Yakın Kombi Kart Tamircisi, Ucuz Kombi Kart Tamir, Kombi Kart Revizyon, Kombi Kartları Tamir, Kombi Kartı Fiyat, Kart Tamir,

Genellikle elektrik ile ilgili arızalar yaşayan kombi ana kartı bu nedenle kombiyi çalıştırmamakta ve önemli bir parça olması sebebi ile pahalı bir parça olmaktadır.

Kombiye gelen düzensiz elektrik ilk ana karta zarar verir. Kombi sisteminde oluşan tıkanıklık, kombinin yanlış kullanımı kombi kartına zarar verebilir.

Yenidoğan Teknikeller Kombi Servisi Firmamızca yapılan Kombi Kart Tamiri, kart bakımı veya tamirlerinde servisimiz bir yıl garanti vermektedir.

Kombi Kart Fiyatları Alabilirsiniz

Genellikle elektrik aksamlı sorunların temelinde şebekede olmayan topraklama sistemidir. Kombi Kart Tamiri işlemi yaşamamanız için  topraklama yapmanız şarttır. Kart (kit) kombinin ön kısmında bulunur, zamanla elektronik devrelerin ısınması ile kartın direnci kaybolur. Kart bakımı nasıl yapılır;

1-Arızalı olduğu düşünülen kombi ana kartında tüm elektronik komponentler teknik cihazlarımız ile kontrol edilir.

2-Bu kontrol neticesin de değişim gerekmiyor ise entegre veya diyot ile alakalı sorunlar var ise değişimi sağlanır.

3-Değişimden sonra dayanıklılık ve arıza tekrarı olmamasının kontrolleri yapılır.

4-Ömrü azalan kartın değişimi yapılır

Kart arızası yaşamamak için kombinizi uzman servislerce taktırıp şebeke kontrollerinin net bir şekilde yapılmasını sağlamanız gerekir. Pahalı olan kart değişimini yapmaktan ziyade Kombi Kart Tamiri yaptırmanızı size tavsiye ediyoruz.

Kombi Kart Tamiri servisimiz, kombi elektronik kartlarının program, fan, iyonizasyon, trafo ve ateşleme v.s. genel arızalarını konusunda uzman, eğitimli ve sertifikalı ekibimiz ile tamirini 1 yıl garantili olarak yapıyoruz.

0216 311 70 69 numaralı kombi kart tamiri müşteri hizmetlerimizi arayarak 1 yıl garantili bu hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerinde 7/24 hizmet anlayışıyla hareket etmektedir. 

Günün her saati kombi cihazınızda sorun ne olursa olsun bizlere ulaşabilir, hemen teknik destek hizmeti alabilirsiniz. Gezici teknik servisimiz bu doğrultuda sizden gelecek talepleri dikkate alarak hemen gerekli müdahaleyi yapacaktır.Kombi kartı tamiri  maliyeti bakımından yeni kombi kartlarına oranla çok daha uygundur. Kombi kartı tamir servisimiz, sorunlu olan kartların kalıcı çözümler üreterek sizlerin memnuniyeti doğrultusunda teslim etmektedir.

Kombi Kartı Markaları

 • Demirdöküm Kombi Kart TamiriECA Kombi Kart TamirBaxi Kombi Kart Tamir,

 • Baymak Kombi Kart TamirBeko Kombi Kart TamirAriston Kombi Kart Tamir,

 • Airfel Kombi Kart TamirFerroli Kombi Kart TamirBuderus Kombi Kart Tamir,

 • Alarko Kombi Kart TamirBaykan Kombi Kart TamirViessmann Kombi Kart Tamiri,

 • Protherm Kombi Kart TamiriVaillant Kombi Kart TamirBosch Kombi Kart Tamir,

 • Arçelik Kombi Kart TamirSüsler Kombi Kart TamirFalke  Kombi Kart Tamir,

 • Luna  Kombi Kart Tamir, Yoğuşmalı  Kombi Kart Tamir, Kazan  Kombi Kart Tamir,

 • Kaskad  Kombi Kart Tamir, Aden  Kombi Kart Tamir, Atron  Kombi Kart Tamir,

 • Nitron  Kombi Kart Tamir, Acil Kombi Kart Tamiri, 

Yenidoğan Kombi Markaları ve Modelleri 

Lynx Kombi Servisi, Yenidoğan Leon Kombi Servisi, Seradens Kombi Servisi,
Yenidoğan Leopar Kombi Servisi, Yenidoğan Arçelik Kombi Servisi, Buderus Servis,
Yenidoğan Beko Kombi Servisi, Yenidoğan Vaillant Kombi Servisi, Baykan Servisi,
Yenidoğan Vitopend 100 Kombi Servisi, Yenidoğan Vitodens 200 Kombi Servisi,
Yenidoğan Nepto Kombi Servisi,Lambert Kombi Servisi, Ariston Servis,
Brötje Kombi Servisi, Yenidoğan Turbotec Kombi Servisi, Baymak Servis,
Yenidoğan Vitodens 100 Kombi Servisi, Yenidoğan Demirdöküm Kombi Servisi,
Yenidoğan Alarko Kombi Servisi, Yenidoğan Atron Kombi Servisi, Arçelik Servis,
Yenidoğan Isısan Kombi Servisi, Yenidoğan Nitron Kombi Servisi, Beko Servisi,
Yenidoğan Baymak Kombi Servisi, Yenidoğan Vaillant Kombi Servis, Viessman,
İdee Kombi Servisi, Yenidoğan Premix Kombi Servisi, Alarko Servis, Patlama,
Yenidoğan Viesman Kombi Servisi, Yenidoğan Buderus Kombi Servisi, Sıralı Kombi,
Yenidoğan Viessmann Kombi Servisi, Yenidoğan Ariston Kombi Servisi, Yoğuşmalı,
Yenidoğan Eco 24 Fi Kombi Servisi, Yenidoğan Ecofit Star Kombi Servisi,Kombi servis,
Yenidoğan Vuw Kombi Servisi, Pro Kombi Servisi, Gb Kombi Servisi, Kombileri,
Yenidoğan Falke Kombi Servisi, Yenidoğan Bosch Kombi Servisi, Yenidoğan En yakın Kombi,
Yenidoğan Eca Kombi Servisi, Yenidoğan Airfel Kombi Servisi, 7/24 Nöbetçi Kombici,
Yenidoğan Aırfel Kombi Servisi, Yenidoğan İmmergas Kombi Servisi, Kombi Tamiri,
Yenidoğan Ferroli Kombi Servisi, Yenidoğan Aden Kombi Servisi, Kombi Servisleri,
Yenidoğan Logamax Kombi Servisi, Basic Plus Kombi Servisi, Kombi Bakımı,
Yenidoğan Luna Kombi Servisi, Yenidoğan Novadens Kombi Servisi, Kombi Bakım,

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

Comments

 • Şerafettin Tozcu | Ara 19,2017

  İlk defa arıza ve kombi hakkında detaylı bilgi veren bir servis gördüm. Bu durum çok hoşuma gitti, çok memnunum oldum. Artık daha bilinçli bir kombi kullanıcısıyım.

 • Leave a Reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir  Icon Icon Icon Icon