Yenidoğan Kombi Tamir Bakım Servis

Yenidoğan Kombi Tamir Bakım Servis

Yenidoğan Kombi Tamir Bakım Servisi

0216 311 70 69     0506 325 94 95

Hızlı, profesyonel kombi bakım, tamir servisiyiz. Günümüzde ısıtma ya da sıcak su olmadan yaşam oldukça rahatsız edici olabilir. Kombinizin arızalanması durumunda, Yenidoğan Teknikeller Kombi  Servis ustalarımız herhangi bir onarımı mümkün olduğunca hızlı ve verimli bir şekilde makul bir fiyatla gerçekleştireceklerdir.

Uzun süre çalıştırılmayan kombi ve tesisat çalıştırılmadan önce mutlaka bakımı ve temizlemesi yapılmalı kombinin görevini yerine getirdiği anlaşılmalıdır.

Kombinizin düzgün çalışıp uzun ömürlü olması için periyodik bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bakımı yapılmayan kombinin verimi düşer ve ömrü kısalır, sürekli arızalar vermeye başlar. Çalışması zorlaşan kombiler daha az ısı verir ve doğalgaz faturalarında yükselmelere sebep olur. Aynı zamanda sağlık sorunları başlar, kışın size ve ailenize soğuk algınlığı olarak geri döner 0216 311 70 69   —   0506 325 94 95

Kombi bakımları zamanında yaptırıldığı vakit eski olan kombilerin verimi artar, yeni olan kombilerin ise ömürleri, verimi artar. Bakım yaptırılan kombilerde kışın fatura parasının yanında birde arıza parası ödemenize engel olacağını unutmayınız. Bakımı yaptırılan kombiler sürekli arıza vermeyeceği için size beklenmedik masraflar çıkarmaz. Yenidogan Kombi Bakımı yılda bir kez yapılması gereken bir işlemdir. Kombi bakımı yapılmayan kombiler kombi bakımı yapılan kombilere göre daha fazla yakıt tüketir ve buna rağmen daha az ısı verirler kombi bakımı özellikle kış gelmeden yapılması gereken bir işlem olup bu sayede az yakıp çok ısınmak mümkündür.

Sancaktepe Yenidoğan mahallesi kombi bakımı ve tamiri alanında tüm servisler arasında, profesyonel teknik servis hizmeti sunan firmamız, sadece bir telefon uzağınızdadır.  0506 325 94 95  Özellikle kış aylarında kombiler arıza vermektedir. Çünkü kış aylarından önce kombinin periyodik bakımı yaptırılmadığı için, kombiler uzun süre yoğun kullanımda sıkıntı ortaya çıkarabiliyor. Kombilerin, böyle zamanlarda arızalanmaması için, herhangi bir problem olup olmadığını kontrol etme ve bakım yapma açısından, profesyonel kadroya sahip firmamızın deneyiminden faydalanabilirsiniz.

Bakımı yapılmamış olan kombiler, kış aylarından faturalarınıza da yansır. İyi ısıtma ve çalışma sağlamayan kombilerin bakımları, sonbahar ayında bir kez yaptırılmalıdır. Vermiş olduğumuz çalışmalar içerisinde, kombi parça değişimleri, kombi temizliği, çeşitli arıza tespit ve onarım çalışmaları gibi hizmetler yer almaktadır. Bu alanda çalışma gösteren eğitimli ekibimiz, kısa zamanda hallettikleri işlerinde, titiz bir çalışma göstermektedirler. Yapılan bakımlar sonucunda, kombiler daha uzun süre verimli bir çalışma ile kullanılabilir ve aynı zamanda yakıt tasarrufu da sağlar.

doğalgaz, kombi, kombi arıza, kombim su ısıtmıyor, kombi su akıtıyor, kombi teknik servisi, kombi tamircisi, kombi yetkili servisi, kombim ses çıkartıyor, petekler ısıtmıyor, peteklerin altı ısıtmıyor, peteklerden su sızıyor, peteklerin havası nasıl alınır, kombi tamir ücretleri, petek bakım ücretleri, kombi tamir fiyatları, petek tamir fiyatları, kombi arıza kodları

Kombilerin verdiği arızalar arasında petek temizliği yapılmama sıkıntısı da bulunmaktadır. Uzun zaman kullanılmayan kombiler, peteklerde çamurlaşmış tabakaların oluşması ile arıza verir. Bu nedenle ısınmayan petekler yüzünden kış aylarında büyük sıkıntılar yaşarsınız.  Yenidoğan  kombi arıza bakım tamir servisi firmamız sayesinde, bu tür problemlerde size en iyi çözüm önerileri sunan ekibimize güvenerek, hızlı bir şekilde sorundan kurtulabilirsiniz.

Petekler ve kombi içerisinde bulunan diğer parçalar, zaman içerisinde kirlenme ile size problem çıkarabilir. Kombi Servisi sayesinde, kombi ve petek temizleme alanında kullanılan üstün performansa sahip cihazlar sayesinde bu sorunlarınızdan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Bu çalışmalar sırasında tecrübeli ekibimiz tarafından kullanılan cihazlar, kombiniz ve petekleriniz üzerinde bir zarara yol açmaz. Kısa zamanda kesin bir sonuca ulaşmanızı sağlayacak olan Kombi Servisi, profesyonel ekibi ile sizler için çalışma göstermektedir

Profesyonel ekip içerisinde bulunan kombi servisi elemanlarımız, periyodik kombi bakım ve temizlik işlerini yürütmektedir. Bu temizleme ve bakım yapma alanında kullanılan kimyasallar tamamen zararsız içeriklerden oluşmaktadır. Kombi bakım ve onarımları için her türlü bilgiyi iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz. En uygun fiyatlarla vermiş olduğumuz çalışmalar sonunda memnuniyetinizi görmek, bizi en gururlandıran hususlardan biridir…

Yenidoğan  Petek Temizleme, Petek Bakımı

Petek temizlemenin en önemli faydası yakıt tasarrufudur. Isı verimliliğini artırdığından dolayı doğalgaz tüketiminiz daha az olacaktır. Yenidogan petek temizleme, petek yıkama firması servisi olarak yapmış olduğumuz petek temizleme işlemlerinde %30 a varan tasarruflar sağlanmıştır. Minimum %10 yakıt tasarrufu sağlamaktadır.

Petek temizleme yaptırarak kombi ömrünü uzatmanız mümkündürPis petek suları katılaşırlar ve buda kombi pompasını aşırı derecede zorlanmasına sebep olur. Bundan dolayı kombi pompası arıza yapar bu da oldukça pahalıdır.

Elektrik Tasarrufu Sağlar. Temizliği yaptırarak kombi pompasının verimli çalışmasını sağlarsınız. Bu verimlilik elektrik faturanıza düşüş olarak yansır. Temizleme sonrasında, peteklerin daha fazla ısındığını fark edeceksiniz.

Petek Temizleme Neden Önemlidir?

Petek temizliği bakımıpeteklerin içerisindeki suyun temizlenmesi ve en önemlisi kimyasallar yardımı ile sıcak su tesisatının içerisindeki tortulaşmış kireçlerin kırılarak temizlenmesi demektir. İçerideki suyun temizlenmesi, petek vanalarında birikmiş kireçlerin temizlenmesi sayesinde su dolaşımı daha hızlı olmakta, bu sayede kombi içerisindeki sıcak su soğumadan ulaşmakta, bundan dolayı daha verimli ısınma sağlanmaktadır.

Ayrıca içerideki su kireçlerden arındırıldığı için ,kombi suyu ısıtması daha kolay olmakta ve bundan dolayı daha az yakıtla daha fazla verim elde edilmektedir. Kireçlerin temizlenmesi ile su dolaşımı hızlanır demiştik. Bu sayede kombi pompası yorulmaz ve kombi ömrünü ciddi derecede uzatmış oluruz. Kombi pompası zorlanmayacağından dolayı azda olsa elektrik tasarrufu da sağlamış olursunuz.

Periyodik olarak iki yılda bir kombi bakımı yaptıran evlerde %25 % 30 arası doğal gaz yakıt tasarrufu sağlanmıştır. Havaların soğuması ile evinize geldiğinizde sıcak bir ev yerine aynı dışarısı gibi soğuk olan bir ortama girmek herhalde hoş olmasa gerek. Ve onun içindir ki, kış mevsimi gelmeden bakım hizmetlerinden faydalanılması şarttır. Özellikle evinizde küçük yaşta olan aile fertleriniz varsa

YENİDOĞAN KOMBİ BAKIMI NASIL YAPILIR?

Kombi bakımı dikkat gerektiren bir iştir, her önüne gelen ustaya yaptırılacak iş değildir. Bazı servislerin yaptığı gibi süpürge makinesi ile toz alma işlemi değildir. Avrupa Yakası kombi bakımı, tamiri, servisi firmamızda aşağıda belirttiğimiz işlemleri yapıyoruz.

• Tozların temizliği

• Fan temizliği

• Duman odası temizliği

• G tankı kontrolü

• Üç yollu vana kontrolü

• Yanma odası temizliği

• Gaz ayarı

• Pompa testi

• Filtre bakımı

• Brülör temizliği

Sizin de kombinizin tam ve güvenilir anlamda temizliğe ihtiyacınız varsa bizimle irtibata geçiniz. 0506 325 94 95 

YENİDOĞAN KOMBİ BAKIMI ÜCRETİ

Kombi bakım ücretleri firmamız personelince yapılacak olan ihtiyaçlarınızın tespitine göre en uygun fiyatlandırma tarafınıza sunulur.

Kombiniz genellikle aşağıda sunduğumuz başlıklar ve içeriklerindeki sorunlar yaşamaktadır;

1. Kombim Hiç Çalışmıyor

Zamanımızda kullanılan bir çok kombi içerisinde su olmadığı zaman emniyet için çalışmamaktadır. Kombinin suyu bitmiş olabilir dikkat ediniz. Su basıncı ise 1.5 bardır.

• Elektrik şalterini kontrol ediniz, kapalı olabilir.

• Gaz vanası açık olmayabilir.

• Gaz vanası açık iken kombiyi çalıştırma yapılmışsa kırmızı lamba (ikaz) yanıyor olabilir.

• Kombinin önünde yaz/kış butonu istediğimiz konumda olmayabilir.

Tüm bu işlemelere rağmen kombi hala çalışmamışsa Anadolu Yakası’ nda faaliyet gösteren kombi arıza servisimizi çağırmanızda fayda vardır

2. Kombi Çalışıyor Ama Isıtmıyor

• Kalorifer dönüş hattında filtre tıkalı olabilir.

• Petek ve tesisatın temizlenmesi gerekir.

• Kombinin ısıyı algılayan kısımlarında sorun olabilir.

• Peteklerin vanaları açık olmalıdır.

• Termostat derecesi düşük olabilir.

Tüm bunları yaptıktan sonra kombi hala çalışmıyorsa bizi arayın.

3. Kombi Patlamalı Yanıyor?

Kombi yanmak üzereyken birkaç saniye geç yanarsa. İçeride gaz birikmesi olur bu nedenle şiddetli bir yanma olacağından gaz ve çakmak ayarlarının kontrolü gerekmektedir.

Kombi arızaları önlemek için en başta olması gereken kombiye yıllık bakım yapılmasıdır. Kombi yıllık bakım servisi, firması olarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

4. Peteklerin Altı Soğuk Üstü Sıcak?

• Filtre tıkalı olabilir.

• Peteklerdeki su kirli olabilir.

• Kombinin ayarlarında sorunlar olabilir

• Kombinin sıcak su ve tesisattaki suyu ayıran sisteminde sorun olabilir.

• Kalorifer tesisatının montajında sorunlar olabilir.

• Kombinin yakınında peteklerin vanalarını biraz kısabilirsiniz.

Tüm bunları yaptıktan sonra kombi hala çalışmıyorsa kombi arıza firmamızı arayınız.

5. Kombi Su Akıtıyor?

• Kombiye gereğinden fazla su basmış olabilirsiniz. 1.5 bar olması gerekir

• Tesisat bağlantılarında aşınma olabilir.

• Cihazın genleşme tankında problem olabilir.

• Hava tahliyede sorun olabilir.

• Kombi su basma anahtarı arızalı olabilir.

• Fazla suyu peteklerin hava alma bölümden tahliye edebilirsiniz.

Eğer sizin de kombiniz su akıtıyorsa bizi hemen arayabilirsiniz.

6. Kombi fazla ses çıkarıyor?

• Fan motoru sorunlu olabilir.

• Devir daim motorunda sorun olabilir.

• Kombinin haznesindeki suda sorun olabilir.

• Üç yollu vanada sorun olabilir ki bu sorun genellikle kombi arızaları en önemli sebeplerindendir.

• Abdurrahmangazi Mahallesi radyatör, petek temizliği ve kombi tamir bakım servisi

• Akpınar Mahallesi radyatör, petek temizliği ve kombi tamir bakım servisi

• Atatürk Mahallesi radyatör, petek temizliği ve kombi tamir bakım servisi

• Emek Mahallesi radyatör, petek temizliği ve kombi tamir bakım servisi

• Eyüpsultan Mahallesi radyatör, petek temizliği ve kombi tamir bakım servisi

• Fatih Mahallesi radyatör, petek temizliği ve kombi tamir bakım servisi

• Hilal Mahallesi radyatör, petek temizliği ve kombi tamir bakım servisi

• İnönü Mahallesi radyatör, petek temizliği ve kombi tamir bakım servisi

• Kemaltürkler Mahallesi radyatör, petek temizliği ve kombi tamir bakım servisi

• Meclis Mahallesi radyatör, petek temizliği ve kombi tamir bakım servisi

• Merve Mahallesi radyatör, petek temizliği ve kombi tamir bakım servisi

• Mevlana Mahallesi radyatör, petek temizliği ve kombi tamir bakım servisi

• Osmangazi Mahallesi radyatör, petek temizliği ve kombi tamir bakım servisi

• Paşaköy Mahallesi radyatör, petek temizliği ve kombi tamir bakım servisi

• Safa Mahallesi radyatör, petek temizliği ve kombi tamir bakım servisi

• Sarıgazi Mahallesi radyatör, petek temizliği ve kombi tamir bakım servisi

• Veyselkarani Mahallesi radyatör, petek temizliği ve kombi tamir bakım servisi

• Yenidoğan Mahallesi radyatör, petek temizliği ve kombi tamir bakım servisi

• Yunusemre Mahallesi radyatör, petek temizliği ve kombi tamir bakım servisi

Teknikeller Kombi Tamir Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir