Yenidogan Kombi Tamir Servis

Yenidogan Kombi Tamir Servis

Yenidoğan  Kombi Tamir Servisi

0506 325 94 95    0216 311 70 69 

Periyodik Yenidoğan Teknikeller Kombi Bakımı Kimlere Yaptırılmalı ? Öncelikle bakım için evinize gelen ekiplerin mesleki eğitimi , beceri bilgisine ve size karşı hitap şekline çok dikkat edin , yetki belgesi olup olmadığına bakın. Eğer yok ise cihazınıza müdahale etmesine kesinlikle izin vermeyiniz. Var diyenlerin belgesini almış olduğu kurumu arayarak kontrol ediniz. Kombi servisi verecek olan personelin müşteri ile diyaloğu iyi olmalıdır.   Kombide arıza tespitinde cihaz hakkında kullanıcı ile konuşmalı sorun hakkında bilgi almalı . Kombinin arızası hakkında kullanıcıya bilgi verilmeli.

Bakım Nasıl Yapılmalı

Kombi bakımı bir eşya gibi satışa sunulmaz , bunlara asla inanmayın . Bu tür firmalar size olmayan arızalar türetir ve yüksek rakamlar ister. Peki , bakım nasıl yapılır ve yaptırılmalıdır. Periyodik bakım için gelen personelin , öncelikle doğalgaz kullanıcısına   Kombi bakımı sırasında neler yapacağı hakkında kısa bir bilgi vermesi gerekir. Sonra kombi kapağı açılmadan sıcak su ve kalorifer tesisatı ısıtma testi ile kombinin çalışma verimliliği kontrol edilmelidir. Hermetik bacalı kombilerde fanın çalışması kontrol edilmeli ve temizlenmelidir..

Yapılması Gerekenler

Kombi Bakımında Yapılanlar – Cihazın sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol edilmeli. – Tozlanma kontrolü yapılır gerekliyse temizlenir. – Cihazın yanma odası brülörü kontrol edilir. – Su ısınma kazanı (ana eşanjör) kontrol edilir – Kombi içerisinde bulunan gaz valfi ayarı kontrol edilir. – Kombi içerisinde ki elektrik ve elektronik bağlantıların kontrolü yapılır. – Kombinin otomatik gaz kesme durumu kontrol edilmelidir. – Kalorifer dönüş hattı pislik tutucu filtresi temizlenir

Yenidoğan Teknikeller kombi servisi Hizmeti almak isteyen tum muşterilerimize anında yanıt veren çağrı merkezimiz. Adrese en yakın servis aracını yonlendirmekte ve eğer yoğunluk yok ise aynı gun icersinde arızalar giderilmektedir.Yenidogan Teknikeller kombi servis Teknisyenlerimiz muşterilerine belirlenen standartların uzerinde bir kombi servisi hizmeti vermektedir.

Yenidoğan Teknikeller Kombi servisi, ulaşmak konusunda hic bir sıkıntı cekmemektedir. Fakat trafik dolayısıyla bazı aksaklıklar goze carpabilir.Bu yuzden  elemanları adrese ulaşmadan yarım saat onceden muşteriyi telefon ile arayıp bilgi vermektedir. Bu sayede servis nerede kaldı? Acaba gelmeyecek mi? Gibi sorular ortadan kalkmış olacaktır.Yenidogan  kombi servisi acil servis olarak Yenidoğan Bolgesine kombi teknik servis hizmeti vermektedir.Firmamız kuruluşundan itibaren teknikeller kombi Servisi Merkezi olarak siz değerli muşterilerimize İstanbul anadolu yakasının tum ilce ve semtlerine kombi bakımı ve kombi onarımı konularında hizmet vermektedir. Yenidoğan Teknikeller kombi Servis Merkezi kombi  bakım ve kombi onarım servisi olarak siz değerli muşterilerimizin memnuniyetini ust seviyede tutmak icin 7/24 hizmet vermektedir.

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Comments

  • YAĞMUR KARAHAN | May 28,2018

    Sitenizi ve servisinizi internette yaptığım aramalar sonucunda buldum. Bir kaç araştırma ve uzun süren düşünme sürecimden sonra kameramı verdim iyikide bulmuşum teşekkür ederim

  • Ömer ÜSTÜNEL | Mar 17,2019

    Gerek musteri ile olan ilgi alaka gerekse fiyatlandirma olarak çok yardım sever diyebilirim her soruna mutalaka bir çözüm buluyor teşekkür ederim

  • Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir