yenişehir kombi servis

yenişehir kombi servis

Yenişehir Kombi Servisi

0506 325 94 95    0216 311 70 69

Yenişehir Teknikeller Kombi Servisi Alanında uzman teknisyen kadromuz kombi servisleri olarak müşterilerinin tüm sorunlarına çözüm üretmekte ve teknikeller kombi servisi çağrı merkezi ile haftanın 7 günü 24 saat boyunca servis taleplerinizi kayda almaktadır.Yenişehir Teknikeller Kombi servisi İstanbul gibi büyük bir şehrin hem Anadolu  yakasında hizmet vermektedir. Bu sayede ne kadar geniş bir servis ağına sahip olduğunu açıkça ortaya koymaktadır.Şirketimiz belirli kurallar çerçevesinde yürüttüğü hizmette kombi teknik servisi, bakımı ve montajı gibi birçok hususları müşterilerine uygun fiyatlarla sunmaktadır. Yenişehir Teknikeller Kombi servis tüketiciye ulaştıran firmamız sektöründe en eski ve tecrübeliler arasındadır.

Yenişehir Teknikeller kombi servisi olarak müşterileri nerede olursa olsun hızlı ve kaliteli yardım ulaştıran teknisyen kadromuz, araçlarıyla tam donanımlı bir şekilde kombilerinizde oluşan arızaları gidermek için çalışmaktadır.

Yenişehir Teknikeller  kombi servisi olarak, montaj, demontaj, bakım, onarım ve arıza giderme işlemlerinin bütününde müşterilerine bir telefon kadar yakındır. Yapılan çalışmalarda ve yedek parça değişimlerinde 1 yıllık garanti imkânı sunulmaktadır.Teknikeller kombi servisi hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimize anında yanıt veren çağrı merkezimiz. Adrese en yakın servis aracını yönlendirmekte ve eğer yoğunluk yok ise aynı gün içinde arızalar giderilmektedir.

 • Buderus

 • Vaillant

 • Bosch

 • Viessman

 • Baymak

 • Protherm

 • Eca

 • Alarko

 • Ariston

 • Demirdöküm

 • Airfel

 • Wolf

 • Ferroli

Teknisyenlerimiz müşterilerine belirlenen standartların üzerinde bir kombi servisi hizmeti vermektedir.Kombi servisi İstanbul’un anadolu yakası  bölgelerine ulaşmak konusunda hiçbir sıkıntı çekmemektedir. Fakat trafik dolayısıyla bazı aksaklıklar göze çarpabilir.

Bu yüzden kombi servis elemanları adrese ulaşmadan yarım saat önce müşteriyi telefon ile arayıp bilgi vermektedir. Bu sayede servis nerede kaldı? Acaba gelmeyecek mi? 
Gibi sorular ortadan kalkmış olacaktır
Firmamız kuruluşundan itibaren bağcılar kombi Servis Merkezi olarak siz değerli müşterilerimize İstanbul Anadolu yakasının tüm ilçe ve semtlerine kombi bakımı ve kombi onarımı konularında hizmet vermektedir.Teknikeller kombi Servis Merkezi kombi  bakım ve kombi onarım servisi olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyede tutmak için 7/24 hizmet vermektedir.
Yenişehir Teknikeller kombi Servis merkezimizin ayrıcalığı mobil servis olarak çalışmasıdır. Müşterilerimizin servis talebinde bulunduğu andan itibaren call center sayesinde bilgi aktarımı başlayarak servis talebiniz anında bölgede bulunan Mobil Servis ekimize bildirilerek servis talebiniz sıraya alınmış olur.
Yenişehir Teknikeller  kombi Servis Merkezi bünyesinde çalışan teknikerlerimiz siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenli servis hizmeti verebilmesi için yıl içerisinde oluşturulan programlar doğrultusunda kombi bakımı ve kombi onarımı konularında eğitimlere tabi tutulmaktadırlar. Firmamız Yenişehir Teknikeller kombi Servis Merkezi olarak siz değerli müşterilerimize özel servis hizmeti vermektedir.

Tüm model kombilere servis hizmeti vermekteyiz.  Teknikeller kombi servisi uzman teknik servisten oluşmaktadır.  bağlı bulunan tüm semtlere üstün servis hizmeti ile Acil kombi servisiekiplerimiz her zaman hizmetinizdedir. Tüm kombi arızalarını kombiyi sökmeden yerinde tamirini vede bakımını yapmaktadır.

Tam donanımlı araçtan oluşan servis arabası her türlü arızaya müdahale edebilecek durumdadır. Dolayısı ile hem zamandan hemde kışın o soğuğundan sizleri bırakmamış vede mağdur etmemiş oluruz. Çağrı merkezi müşteri temsilcilerimiz 7/24 sizlere hizmet vermektedir. Gece yarısından sonra Nöbetçi olarak beklettiğimiz müşteri temsilcilerimiz daima hizmetinizdedir. Bir önceki yazımız olan Tüm Kombi arıza kodları ile ilgili bilgi almak isterseniz linki inceleyebilirsiniz. Kombi servisi  her zaman hizmetinizdedir.

 Kış geldi ısınmak için kombinizi çalıştırdınız, Kombi çalışmadı Aman tanrım..! oda ne kombiniz bozulmuş çalışmıyor Kombi neden çalışmıyor..! Geçen kış çalışan kombi bu kış neden çalışmıyor neden devreye girmiyor..! Hemen Şimdi Sizleri bu konuyla ilgili aydınlatalım faydalı bilgiler verelim. Yaz boyu kombinizi ısıtmada çalıştırmadınız çünkü üşümüyorsunuz..! Ama kombinizi sadece sıcak kullanım suyunda Bulaşık yıkarken vede banyo yaparken çalıştırdınız. Peki kombi neden kışın ısıtmada devreye girmedi…? Kombi Teknik servis ekibini çağırmadan önce yapmanız gereken belli başlı bazı ön kontroller vardır, bu kontrolleri şimdi sizlere sıralayalım.

Kombi ön Kontrolleri

1. Kombide su varmı..?
2. Su basınç göstergesinin ibresi (1,5) Bardamı….?
3. Kombiye Gaz geliyormu….?
4. Kombinizi Isıtma devresine ( ısıtma Konuma ) Aldınızmı…?
5. Kombi ısı ayar düğmesini ( Derecesini ) Uygun pozisyondamı…?
Sakın endişelenmeyin Aslında kombiniz bozuk değilde sadece bakıma ihtiyacı vardır. Kombinin her kış mutlaka bakıma alınması gerekmektedir. Ayrıca petekleride 3 (üç) Yılda bir mutlaka kombax petek temizleme ilacıyla temizletmeniz gerekmektedir. Kombi peteklerinin suyu insan vucudunda dolaşan kan gibidir. Daima Petek suları temiz vede Antifirizli olması gerekmektedir. Kombi peteğinde bulunan antifriz kombinizin tüm parçalarını vede Peteklerini Korur. Antifirizin kombinize faydası çok büyüktür. Bu faydaları sıralayacak olursak

 

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir