yenişehir kombi tamir servis

yenişehir kombi tamir servis

Yenişehir Kombi Tamir Servisi

0506 325 94 95   0216 311 70 69 

Yenişehir Teknikeller  Kombi Servisi her model ve  markalı kombiler için yerinde Garanti sonrası hizmet vermektedir. Bu hizmetten faydalanmanız için yapmanız gereken tek şey Çağrı Merkezini 0216 311 70 69  numaralı telefonları aramaktır. Telefonlara bakan  Kombi Servisi Müşteri Temsilcisi sizlere kombiler ile ilgili arıza ve iletişim bilgilerinizi aldıktan hemen sonra servis sahasında ki arkadaşlara durumu bildirecektir. Size en yakın mobil Yenişehir Teknikeller  Kombi Servisi araçlarımız sizinle iletişime geçerek adresinize servis hizmeti sağlamaya çalışacaktır.Mesai saatleri dışında İLETİŞİM: 0506 325 94 95 

İstanbul ilini Anadolu  yakasına günün her saati hizmet sunan Yenişehir Kombi servisi sizleri kış aylarında mağdur etmemek adına oluşturmuş olduğu  servis filosu, işin ehli ruhsatlı teknik ekip ve 1 yıl garantili yedek parçaları ile arızasının çözümünü ertelemeden, parça bekleme derdi olmadan o anda evinizde çözümler.

Hedefi aynı gün servis hizmeti sağlamak olan Yenişehir TeknikellerKombi servisi günden güne büyüyerek İstanbul ilinin tüm ilçelerine servis şubeleri oluşturmayı hedeflemektedir.

Yenişehir Teknikeller Kombi servisi müşterilerinin değerini bilir ve 100% Müşteri Memnuniyeti felsefesini benimser. Bu felsefe ile yıllardır dur durak bilmeden İstanbul ilinin tamamına hizmet verdik.

Yenişehir Kombi Servisleri verdiği hizmet sonrasında desteklerin tamamını 0216 311 70 69  numaralı telefon üzerinden vermektedir. Ayrıca İstek, Şikayet ve Önerilerinizi de bu telefon numarası üzerinden yapabilirsiniz. Talepleriniz değerlendirilip en kısa süre içerisinde sizlere bırakmış olduğunuz iletişim bilgileri üzerinden dönüş yapılacaktır.

 

İstanbul gibi büyük şehirlerde kombi servisi hizmeti veren bir çok firma bulmak mümkün fakat bu kalabalık şehirde hangi servis firmasına güvenileceğini kestirmekte oldukça güçtür.İnternet çağında olmamız nedeni ile bir çok insan artık evinden çıkmadan bilgisayar başından arama motorlarına kombi servisi,kombi servisleri,kombi bakımı gibi kelimeleri aratarak buradan herhangi bir firmayı arayıp hizmet alırlar fakat bu firmaların güvenirliği iş tecrübesi hakkında çok fazla bilgi sahibi değildirler. peki klima servislerinin güvenilir olup olmadığını nasıl anlarız ilk yapmanız gereken kombi firmasının iletişim bilgilerini kontrol etmektir  Peki her kurumsal firma kaliteli hizmet mi sunuyor hayır bu konuda da dikkat edilmesi gereken nokta firmanın sektördeki geçmişi kaç yıldır hizmet veriyor.kendimizden örnek verecek olursak firmamız   Yıllara aşkın süredir Teknikeller kombi şervişi olarak hizmet vermekteyiz Profesyonel hizmet %100 müşteri memnuniyeti anlayışımız uzun yıllar bu sektörde var olmamızın en büyük sebeplerindendir

ORJİNAL YEDEK PARÇA

1 Yıl garantili orjinal yedek parça

1 Yıl Garantili Servis

Yenişehir Teknikeller  Kombi Arızalarında profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla yerinde tamir işlemi yapmaktayız.
Geniş servis ağımızla sorunlara en erken şekilde müdahale ederek soğuk kış aylarında siz değerli müşterilerimizin mağdur olmaması için çalışıyoruz.  kombi arızaları parça değişim durumu olmadığı sürece gelen ekiplerimiz kısa sürede arızayı gidermekte olup parça değişim veya tamiri söz konusu olduğunda aynı gün ekiplerimizi paraca sökümünü yapıp parçanın tamiri mümkün ise atölyemizde tamir işlemini yaptırıp tamiri Mümkün değil ise yeni parça tedarik ederek en kısa sürede  kombinizi çalışır duruma getirip teslim ederler. 1 Yıl garantili hizmet almak için Çağrı Merkezine servis kaydı bırakmanız yeterlidir geri kalan bütün süreci biz takip ediyor ve kombi sorununuzun çözülmesini sağlıyoruz

Sunmuş olduğumuz hizmetlere o kadar güveniyoruz ki ! Kombi tamir ve onarım işlemlerine 1 yıl işçilik ve parça garantisi sunuyoruz. Kombinizin problemi ne olursa olsun bir telefon kadar uzağınızdayız. Yazları sıcak su ihtiyacınızı karşılayan, kışları ise hem sıcak su hem de havanızı ısıtan kombilerinizi için sürekli olarak konforlu çalışması için sizden gelecek arıza kayıtlarını hızlıca çözümlemekteyiz.

Kombi Bakımı – Tasarruf Zamanı

Kombinizde herhangi bir arıza olmasa bile yılda bir mutlaka periyodik kombi bakımı ortalama 2-3 yılda bir de petek bakımı mutlaka yapılmalıdır. Bakımları düzenli yapılan ve oda termostatıyla desteklenmiş bir kombi, doğal gaz maliyetlerinizi oldukça düşürecektir. Unutulmaması gereken bir konu ise periyodik bakımları (temizlikleri) düzenli yapılmayan bir kombinin kullanım ömrünün oldukça fazla kısa olacağıdır.

İstanbulun tüm bölgelerine kombi teknik servis hizmeti sunmaktadır. sancaktepenin neresinde olursanız olun doğalgaz kombisi olan tüm bölgelerde doğalgazlı kombi tamiriniz ve destek hizmetiniz için 7/24 yanınızdayız.Firmamız randevu sistemi ile de çalışmaktadır. Kombi teknik servis hizmeti almak istediğiniz tüm kombileriniz için firmamızdan randevu günü talep edebilirsiniz. Kombiege’den ocaklarınızın doğalgaz dönüşümü için destek alabileceğinizi de unutmayınız. Doğalgaz problemleriniz için ise Teknikeller servis ile iletişime 7/24 geçebilir, doğal gaz ile ilgili oluşan problemleriniz için destek alabilirsiniz. 0216 311 70 69 

Garantili Teknik Servis

Firmamızdan alınan tüm hizmetler 1 yıl işçilik ve malzeme garantisi altındadır. Aldığınız hizmet ile ilgili tekrar aynı problem yaşanması durumunda çağrı merkezimizden hemen ücretsiz servis hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız size konu ile ilgili en kısa sürede çözüm üretecek ve probleminizi çözecektir. Teknisyenlerimizin sizlere bıraktığı teknik servis formlarını mutlaka saklayınız.

Rahatınızı Bozmayın

Daha fazla tasarruf ve daha fazla konfor için kombilerinize dijital ya da manual oda termostatları önermekteyiz. Firmamız oda termostatıyla beraber alınan bakım hizmetlerine de indirim sunmaktadır. Oda termostatlarıyla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız.

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirIcon Icon Icon Icon