Yeşilköy Kombi Servis

Yeşilköy Kombi Servis

Yeşilköy Kombi Servisi

0506 325 94 95   0216 311 70 69

Yeşilköy Teknikeller Kombi Servisi

Yeşilköy Teknikeller Kombi Servisi ısıtma sistemleri bölümümüz konusunda eğitimli, tecrübeli ve güler yüzlü personeli ile uzun yıllardır hizmet vermektedir. Yeşilköy Teknikeller Kombi Servisi olarak Baymak, Bosch, Vaillant, Demirdöküm, E.C.A, Buderus, Ariston, Viessmann kombilere, kombi bakımı, kombi montajı, kombi arıza onarımı hizmetleri ve buna ek olarak radyatör petek temizleme hizmetini vermekteyiz.

Servis hizmeti almak için 0506 325 94 95-0216 311 70 69 nolu hatlarımızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Kombi Bakımında Neler Yapılır?
Kombi bakımı işlemi sırasında cihazın kalorifer ve sıcak su için yanma işlemini gerçekleştiren aksamlar incelenir, tozlanma ve kurum kontrolü yapılır ve gerekiyorsa temizliği yapılır. Kombi cihazınızın yanma odası brülörleri, ana eşanşörü, gaz valfı ayarları da kontrol edilir, gerekli ayarlar ve temizlikleri yapılır. Kombi cihazının içindeki elektrik ve elektronik aksamı, otomatik gaz kesme sensörleri kontrol edilir. Kalorifer dönüş hattında bulunan pislik tutan filtreler temizlenir, ayrıca yoğuşmalı kombilerde yoğuşma su haznesi ile radyatör gidiş hattındaki çamur ayrıştırıcı filtre de temizlenir. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra, ısıtma sisteminiz çalıştırılır. Kontrolleri sağlanır ve kombi cihazınızın optimum çalışması için ayarlamaları yapılır. İşlem sonunda, yapılanlar ile ilgili olarak bir rapor hazırlanır ve size teslim edilir.

Servis sırasında dikkat edilmesi gerekenler
Evinize gelen kombi servisinden bakıma geldiler ise mutlaka neler yapacaklarını, arıza için geldiler ise hangi parçaları kullanacakları, kullanılan parçaların garanti süreleri hakkında hem yazılı hem de sözlü olarak detaylı bilgi alınız ve yapılan işlemleri ve değişen parçaları kontrol ediniz. Bu konularda bazı servis ekipleri sizden onaysız gerekli gereksiz bazı işlemler yapabilmektedir. Tabiki ki tüm işlem süresince servis ekibinin başına dikilin sürekli soru sorun demiyoruz. Ustayı da rahatsız edip kafasını karıştırmaya gerek yok.Servis hizmeti almak için 0506 325 94 95-0216 311 70 69 nolu hatlarımızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Kombi bakımı sırasında neler yapılır
Yeşilköy Teknikeller Kombi Servisi ekibi kombi bakımına ilk olarak sıcak su ve kalorifer tesisatını kontrol ederek başlamalıdır. Tesisattaki bulunabilecek sorunların ilk olarak tespitinin yapılması gerekmektedir. Tesisatta bulunan sorunlar kombinin bakımının temizliğinin yapılmasına rağmen verimli çalışmasını engeller.

Yeşilköy Teknikeller Kombi Servisi ekibi tesisat kontrolünü tamamladıktan sonra kombi cihazının iç hava ve dış hava fanlarınının sorunsuz ve düzgünce çalıştığına emin olmalıdır. Oluşan kir ve pislikleri temizlemelidir. Kombi cihazının bakıma başlamadan önce kombinin düzgün çalışmasını engelleyebilecek tüm etkenleri gözden geçirmelidir.

Daha sonra kombi üzerinde çalışmaya başlamalıdır. Kombi bakımı esnasında kombi servisi cihazın içinde bulunan ateşleme sistemi, devir daim sistemi ve elektrik sistemini ciddiyetle kontrol etmelidir.

Kombi cihazının üzerinde bulunan güvenlik ekipmanlarının kontrolünü sağlamalı ve arızalı bir parça varsa müşteriye bu konuda bilgilendirme yapmalıdır. Yeşilköy Teknikeller Kombi Servisi kombi bakımı hizmetini aynen anlattığı gibi yapmaktadır.

Teknikeller Kombi Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir