yukarı dudullu klima servis

yukarı dudullu klima servis

Yukarı Dudullu Klima Servisi

0506 325 94 95    0216 311 70 69

Hem yazın kavurucu sıcaklarına hem de kışın dondurucu soğuklarına karşı adeta elimiz ayağımız haline gelen klimalar, teknolojinin insanlara sağladığı en büyük nimetlerden birisi olması noktasında dikkat çekiyor.Geçmiş dönemlerde lüks tüketim malzemesi olarak görülen klimaların, çok önemli bir ihtiyaç olduğu artık fark edildi ve klima kullanımı özellikle son dönemlerde ciddi biçimde artış gösterdi.Hal böyle olunca gerek klima montajında, gerek periyodik bakımlarda, gerekse arızalarda devreye giren klima servislerinin önemi bir kat daha arttı; ancak bu konuda sizi uyarmamız lazım; çünkü piyasada bu açıdan ciddi bir kirlilik mevcut.Yukarı Dudullu Teknikeller klima servisi 7/24 olarak bizler böylesi bir ortamda:

  • Klima montajı, bakımı ve onarımı konusunda gerekli tüm eğitimleri almış ekibimizle

  • Avrupa standartlarının da üzerinde teknolojik ekipmanlarımızla ve

  • İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olacak güler yüzlü müşteri hizmetlerimizle, klimalarınıza hak ettikleri özeni fazlasıyla gösteriyoruz.

Yukarı Dudullu Teknikeller Klima Servis Tıpkı diğer ev eşyalarınızda olduğu gibi klimalarınızda da ürünü aldıktan ve montajını sağladıktan sonra hiçbir bakım yaptırmadan yıllarca aynı verimde kullanma gibi bir durumunuz bulunmuyor.

Siz ne kadar dikkat ederseniz edin dış etmenler dolayısıyla klimanız bir süre sonra verim kaybı yaşamaya başlayacaktır ki bu durumda Yukarı Dudullu Teknikeller klima servisi 7/24 olarak biz devreye giriyoruz ve çeşitli nedenlerden dolayı verim kaybı yaşayan klimanızı tekrardan verim noktasında ilk günkü haline getiriyoruz . Klimalarınızın bakımını büyük bir itinayla gerçekleştirdikten sonra varsa arızları son derece hızlı bir biçimde gidererek yaşam kalitenizin sekteye uğramasının önüne geçiyoruz.

Klima Bakımı

Evet, klimalar gerek yazın gerekse kışın ısıtma ve soğutma konusundaki en büyük yardımcılarımızdan birisi durumunda; ancak klimalardan hem yazın hem de kışın en optimum şekilde faydalanabilmek için dikkat etmemiz gereken belli başlı unsurlar bulunuyor.

Bu unsurların başında hiç kuşkusuz klimalarımızın bakımlarının periyodik aralıklarla gerçekleştirilmesi geliyor ki bu husus hem ekonomik açıdan hem de sağlık noktasında çok büyük önem arz ediyor.

Şöyle ki; eğer klimalarınızın bakımını düzenli bir şekilde yaptırmadığınız takdirde:

  • Klimanızın ömrü ciddi ölçüde kısalacaktır.

  • Enerji sarfiyatı gözle görülür bir biçimde artacaktır.

  • Sizin ve ailenizin sağlığı risk altına girecektir.

İşte bu sebeplerden dolayı iklimlendirme ve soğutma ünitelerinin tam kapasiteyle çalışmasını sürdürebilmesi için başta yaz mevsiminin habercisi olan ilkbahar aylarında olmak üzere mevsim başlangıçlarında periyodik klima bakımlarınızı kesinlikle yaptırmanız gerekiyor.

Klima Montajı

Klima montajı, klimalarınızdan maksimum verimi alabilme noktasında en az klima bakımı kadar önemli bir konudur. İşte bu yüzden klima montajının ciddiyetle ele alınıp işinde uzman ekipler tarafından gerçekleştirilmesi gerekiyor. Gerekli şartlar yerine getirilmeden, teknik olarak gerekli donanıma sahip olmayan teknisyenler eliyle yapılan bir klima montajı neticesinde, ilerleyen süreçte klimanızdan alacağınız verim ciddi ölçüde düşecektir.

Peki, ideal bir klima montajı ne şekilde yapılmalıdır ve Yukarı Dudullu Teknikeller klima servisi 7/24 olarak biz klima montajı konusunda sizlere ne vadediyoruz.

Klimadan alınacak verimin maksimum seviyelere çıkartılabilmesi için öncelikle klimanın çalışma prensiplerine uygun olacak şekilde montajının yapılması son derece önemlidir. Bu doğrultuda hem enerji tasarrufu, hem de estetik bağlamında klimanın monte edileceği yerin keşfinin en uygun şekilde yapılması gerekir.

İşte Yukarı Dudullu Teknikeller  klima servisi 7/24 olarak biz, klima ve klima montajı konusunda gerekli bütün donanımlara sahip ekiplerimiz ve ekipmanlarımızla klimanızın montajını bu prensipler uyarınca gerçekleştiriyoruz.

Eğer siz de, hem ekonomik olarak tasarruf ederek kabarık faturalardan kurtulmak, klimalarınızdan en uygun şekilde faydalanmak ve klimalarınızla ilgili sorunlarınızdan bir an önce kurtulmak istiyorsanız Yukarı Dudullu Teknikeller  klima servisi 7/24 müşteri hizmetleriyle haftanın 7 günü 24 saat boyunca iletişime geçebilirsiniz. 0216 311 70 69 — 0506 325 94 95 

Yukarı Dudullu Teknikeller Klima Servisi bütün faaliyetlerini profesyonelce yapıp; hizmet esnasında ve sonrasında sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde tüm enerjisi ile çalışmaktadır.

Yukarı Dudullu Teknikeller Klima Servisi faaliyet gösterdiği sektörde tanınan bir firma olarak kazandığı saygınlığı uzun yıllar boyunca sürdürme hedefindedir.

Sektörün öncü kuruluşlarından biri olma yolunda atmış olduğumuz adımların etkili sonuçlar vermesi büyüyen bir firma olarak klima sektöründe Yukarı Dudullu Teknikeller Klima Servisi olarak bizi bulunduğumuz faaliyet alanında lider konuma getirmiştir.
Müşteri memnuniyetinin bilincinde olarak müşteri odaklı çalışmalarımızı daha üst seviyeye taşımak için daha çok çalışmaktayız.

Dudullu Klima Servisi, Dudullu Klima Bakımı, Dudullu Klima Tamiri, Dudullu Klima Montaj Servisi, Dudullu Klima Onarım Servisi, Dudullu Klima Sökme Takma Servisi

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir