zeynep kamil kombi servis

zeynep kamil kombi servis

Zeynep kamil kombi servisi

0216 311 70 69       0506 325 94 95

Her bölgemizde olduğu gibi Zeynep kamil bölgesinde de hizmetlerimiz en güzel şekilde devam etmektedir. Bizim müşterimiz özeldir. Her hizmetin en güzeline ve en kalitelisine layıktır. Bu düşüncelerle yetişen tecrübeli ve profesyonel kadromuz da bu özelliğin farkında, onun için “hizmette kusur yoktur.” Prensibiyle hareket etmektedir.

 Zeynep kamil ve civar mahalle ve bölgelerinde  her  markalı bütün kombi modellerinin teknik servis hizmetini sunmaktayız.

Zeynep kamil Kombi Servisi olarak, Kombilerimizin montajı, arıza ve onarımı, yıllık periyodik bakımı gibi teknik işlemlerini yapmaktayız.  Kombilerin acil teknik hizmetlerinden faydalanabilmeniz için 0506 325 94 95 numaralı servis hattımıza ulaşabilirsiniz.

Petek ve tesisat temizliği  her kullanıcının önem verdiği bir konudur. Zeynep kamil Kombi  Servisi olarak siz müşterilerimizin hizmetlerimizden yararlanmak, kombimizle ilgili her hangi bir probleminizi çözdürmek, arıza ve benzeri durumlarda  0216 311 70 69  ve ya 0506 325 94 95 nolu telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

Teknolojik değişimi takip eden, alanında deneyimli ve uzman  teknik servisimizle birlikte Zeynep kamil  bölgesinde her marka  Kombi Servisi sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir