ziverbey klima servis

ziverbey klima servis

Ziverbey Klima Servisi

0506 325 94 95   0216 311 70 69 

Uzman ve tecrübeli kadromuzda arayıp bulamadığınız kurumsal ve kaliteli hizmeti almak için doğru adrestesiniz. Sizleri memnun etmek için elimizden geleni yapıyoruz. İstanbul bölgesi Ziverbey  Teknikeller klima servisi ve parça eşya taşımacılığı yapmaktayız.

Ziverbey  Teknikeller Klima  servisi sektörünün en önemli konularından biri de klimanızın çok iyi bir şekilde kurulmasıdır. Sizlere özel ve daha özenli bir Klima servisinizi zarar görmeden montaj ederiz. Size oturup izlemek kalır. Ziverbey Montaj olucakların listesi tutularak gerekli olan Klima bakım; için gerekli olan malzememe miktarı belirlenir. İstanbul merkezli bir şirket olmakla beraber bütün bolgelerine hizmet vermektedir. Her türlü teknik Ziverbey klima destek konusundan size bir telefon kadar yakın ekiplerimizi aramaktan çekinmeyin. Klima 7/24 servisimiz vardır. 0216 311 70 69 

  • Ziverbey Klima Servisi

  • Ziverbey Klima Montajı

  • ZiverbeyKlima Bakımı

  • Ziverbey Klima Teknik Servis

  • Ziverbey Klima Arıza Servis

  • Ziverbey Salon Tipi Klima

  • Ziverbey Duvar Tipi Klima Tamiri

  • Ziverbey Klima

  • Ziverbey Klima De Montaj

  • Ziverbey /24 Acil Klima Servisi

Firmamız müşterilerine en iyi hizmeti Ziverbey Teknikeller klima Servisi  için, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve gene aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir. Firmamız gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olup üstlendiği işe uygun araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği üst düzeye çıkarmıştır. Hassas ve modern klima servis teknolojisi, Ziverbey Teknikeller bakımı-arıza-montajı süreci üzerindeki amaç, hızlı, yüksek kaliteli ve garantili hizmetimizin teminatıdır.

Markası ve modeli ne olursa olsun klimanın ilk günkü verimlilik ve performansla çalışması için periyodik klima bakım hayati önem taşır. Herhangi bir arıza durumuyla karşılaşmayı en aza indirgemek ve cihazı yormamak için klima bakımı yaptırılmalıdır. 
Cihazın verimli çalışması için, Klima arızalarının önüne geçebilmek için, Enerji tasarrufu sağlamak için, Fatura maliyetlerini azaltmak için, Sağlığınız için, Konfor ve güvenliğiniz için, Temiz hava solumak ve hastalıklardan korunmak için, Klimanın ömrünü uzatmak için, Mevsimleri sorunsuzca geçirebilmek için klima bakımınızı yaptırmalısınız. 

Periyodik Klima Bakımı Yaptırırsanız : 
Cihazınızın ömrünü uzatacaksınız. Ortaya çıkabilecek arızaları engelleyeceksiniz. Klimanız daha verimli ve güvenli çalışacak. Enerji tasarrufu sağlayacaksınız. Sağlığınızı tehlikeye atmamış olacaksınız. Klimanızdan yüksek performans alacaksınız. Yaşam alanlarınızda konforu sağlayacaksınız. Enerji sarfiyatını azaltarak bütçenizi koruyacaksınız. 

Periyodik Klima Bakımı Yaptırmazsanız : 

Klimanızın performansı düşer. Klimanızın arızalanmasına engel olamazsınız. Enerji sarfiyatınız artar, gerekli verimi alamazsınız. Klimanızdan kötü kokular gelir. Sağlığınızı tehlikeye atarsınız. Drenaz hatlarında tıkanma olur. Cihazınız masraflı tadilatlara yol açar. Elektrik tesisatlarında tahribata neden olursunuz. Klimanız ısıtma ve soğutma işlemlerini tam olarak gerçekleştiremez. 

Ziverbey Teknikeller Klima Montajı

Cihazınız için en ideal montaj yerini belirlerken profesyonel ve disiplinli bir çalışma sürecini Klima Servisi olarak izliyoruz. İşlem yapılacak alanın keşfini tamamladıktan sonra ideal montaj alanı oluşturup ortaya çıkabilecek problemler için tedbir alırız. Bu sayede de yaşam alanlarının avantajlı bir şekilde değerlendirilmesini sağlarız. Montaj sürecimizin işlemesi de aşağıdaki sıraya göre gerçekleşir: 

Ön keşif,
Doğru bakır boru ve drenaj tesisatı,
Doğru arındırma ve vakumlama,
Doğru soğutkan şarjı,
Uygun voltaj,
Dekoratif görünüm sağlama,
Ana tesisatın uygun kelepçelerle sabitlenmesi,
İç ünite için servis boşluğu oluşturulması,
İç ve dış ünitenin hava akışını engellemeyecek ortamın oluşturulması,
Su drenaj testi,
Geçici elektrik beslemesi ile devreye alma,
Topraklama hattı kontrolü,
Çalıştırma öncesi yapılması gereken kontroller,
Çalıştırdıktan sonra alınan değerlerin, katalog verileriyle uyumunun kontrolü

Uluslararası kalite standartlarıyla yıllardır klima montajında uzman kadromuzla yaşam alanlarınızda konforu ve güvenliği sağlıyor. Çalışma prensiplerimiz doğrultusunda ilk olarak güvenliğinizi ve sağlığınızı düşünerek olması gereken montaj koşullarını oluşturduktan sonra uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz. 

Ziverbey Teknikeller Klima Yedek Parça

Klima yedek parçaları, cihazın ilk günkü veriminde ve özelliklerinde çalışmasını sağlamak için orijinal ürünlerden tercih edilmelidirler. İmitasyon parçalar kullanıldığında fiyat açısından avantaj sağlansa da kısa zamanda geri dönüşü olmayan arızalarla karşılaşılabilir. Bu nedenle orijinal yedek parça ve aksesuar hizmetlerinden yararlanmanız son derece önemlidir. 
Kapasitör, fan motoru, elektronik kart, kompresör, kumanda gibi klima yedek parçalarını yetkili servisimizden temin edebilirsiniz.

Teknikeller Klima Bakım Servisi, güvenilir, güler yüzlü, uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

 

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir