Zümrütevler klima servis

Zümrütevler klima servis

 ZÜMRÜTEVLER KLİMA SERVİSİ  0216  311 70 69   0506 325 94 95

TEKNİKELLER SERVİS  olarak İstanbul Anadolu Yakası bütün semt ve mahallelere hizmet vermekteyiz. Uzman ve samimi ekiplerimiz klima servis kaydınızı oluşturduktan sonra süratle adresinize gelerek klima servis ihtiyacınızı giderir. Uzman servis ekibimiz en doğru iklimlendirmeyi yaparak servis hizmetini sonlandırır. Klima tamir ve arıza durumlarında önceden vermiş olduğunuz teknik bilgiler ile servis ekiplerimiz hazırlığını yapar ve servis bölgesine hareket eder. O yüzden verecek olduğunuz bilgiler bizim için önemlidir. Lütfen klimanızın durumu ile ilgili en doğru bilgileri paylaşarak klima servis kaydı oluşturunuz. Klima servisimiz 7/24 sizleri beklemekte ve sizler için çözüm üretmektedir.

ZÜMRÜTEVLER KLİMA TAMİRİ

Klima tamiri konusunda uzman olan personelimiz birçok tamir işlemini adresinizde gerçekleştir. Adreste gerçekleştirilen tamir oranı ortalama % 90 civarındadır. Bu yüzden klimanızın tamir ihtiyacı doğrultusunda servis kaydı oluştururken verecek olduğunuz bilgiler bizim için önemlidir. Yapılan bütün tamir işlemleri 1 yıl işçilik ve parça garantisi altındadır.  Klima Servisi olarak onlarca klima markasına ait klima modellerine teknik servis hizmeti sağlamaktayız, klima tamir hizmeti vermekteyiz.

ZÜMRÜTEVLER KLİMA MONTAJI

Adres değişikli ya da taşınma durumlarında Serhat Klima Servisi yine yanınızda. Klimanız eski adresinizde doğru ve güvenli bir şekilde sökülerek dikkatlice paketlenir. Yeni adresinizde ise en doğru iklimlendirme noktasında tekrar montajedilerek sizlere en güzel hizmet verilir. Klima montaj fiyatları hakkında bilgi almak için 0506  325 94 95 nolu telefonla bizlere ulaşabilir servis ücreti hakkında net billgiler elde edebilirsiniz.

ZÜMRÜTEVLER KLİMA BAKIMI

Yazın bunaltan sıcaklığında bozulan bir klima ile günleriniz ve geceleriniz kabusa dönmesin! klima servisi ile klimalarınızın bakımını yaptırın klimanız maksimum performans ve minumum enerji sarfiyatı ile düzenli ve uzun ömürlü çalışsın. Bakımı aksatılan bir klima düşük bir performansla çalışırken enerji sarfiyatı da maksimum düzeyde artar bu da ev ve işyerleri faturalarınızda sizlere büyük bir kefalet oluşturur. Bu yüzden sizlerde Klima bakım hizmetini aksatmayarak ekonomik anlamda kazanç elde eder ve uzun vadede klimanızdan yüksek verim elde edersiniz. Klima bakımı neden mi önemli? Yazın kavurucu sıcağında ve kışın dondurucu soğunda çalışmak ne kadar zor ve kötüyse klima bakımı da o derece önemlidir. Unutmayın klima bozulduktan sonra gelen klima servisinden her zaman daha mütavazidir klima bakımına gelen servis ekipleri ve firmaları.

ZÜMRÜTEVLER KLİMA PARÇASI

Fiziki müdahaler sonucu bozulan ve kırlan klima parçaları birebir orjinal parçası ile TEKNİKELLER Klima Servisinde değişir. Klimanız hangi marka olursa olsun TEKNİKELLER  Klima Servisi sizlere en iyiyi sunmak adına orjinal parçalar ile değişim yapar. Hizmet süresi parça tedariği bakımından 1 ila 3 iş günü içerisinde değişmektedir. Daha detaylı bilgi almak ve servis kaydı olşuturmak için lütfen  0506 325 94 95 nolu servis telefonumuzdan bizlere ulaşınız.

ZÜMRÜTEVLER KLİMA ARIZA

Klima arıza durumunda klima servis hizmetinden yararlanmak için 0506 325 94 95 nolu telefonumuzu 7/24 arayınız.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir